Gorący news

Promocja Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny 2020: tutaj

Sala wrze

<

2. Memoriał Leszka Prokuskiego, Dębica 204.2017

2. Memoriał Leszka Prokuskiego, Dębica 204.2017. Wyniki:

kat. 14 – 19 lat (ur. w

latach 1998 – 2003),

kat. 14-19 lat

 

  1. MIŁOŚ Maksymilian 1999-07-17 07392 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna
  2. ANDREASIK Michał 1998-09-21 05365 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek
  3. WYWIÓRSKI Damian 1999-01-07 03726 LKS STRAŻAK Bratkówka
  4. BAZAN Kamil 2001-05-20 03361 GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski
  5. SOBCZYK Sebastian 2003-08-25 – Przyszów
  6. CHRZĄSZCZ Natalia 2000-11-14 05375 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek

7-8. WÓJCIK Michał 2000-06-08 08267 UKS KĘPA Dębica

       KASPRZYK Adrian 2002-02-15 03237 UKS SP 1 Tarnów

9-12. CICH Adrian 2002-04-03 07382 UKS SOKÓŁ Żabno

        WSZOŁEK Wojciech 2002-06-14 03502 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

        KATA Rafał 2002-06-27 – Przyszów

        OWSIANKA Michał 2000-01-20 A0015 UKS SPIN Jasło

13-16. ŚWISTAK Piotr 2001-04-20 A0155 Stowarzyszenie Głobikowa

          WSTAWSKI Paweł 1999-01-12 A0158 Stowarzyszenie Głobikowa

          WIŚNIOWSKI Da?iel 2002-08-02 03732 LKS STRAŻAK Bratkówka

          ZYGMUNT Mirosław 2001-01-26 A0157 Stowarzyszenie Głobikowa

17-18. BRODA Klaudia 2003-12-06 03500 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

          PIENIĄŻEK Mateusz 2001-09-09 A0156 Stowarzyszenie Głobikowa

 

kat. 20-39 lat

  1. KOLANKO Paweł 1990-01-20 02675 KTS Krościenko Wyżne
  2. SARNIK Grzegorz 1986-01-07 A0239 UKS KĘPA Dębica
  3. BARA Dariusz 1993-10-05 08512 PKS BARTEK Dębowiec
  4. KLESZCZ Marcin 1986-08-08 08272 UKS KĘPA Dębica
  5. ŚNIEŻEK Piotr 1987-08-31 – Krościenko Wyżne
  6. ZAJĄC Paweł 1989-09-11 A0008 UKS SPIN Jasło

7-8. FLOREK Grzegorz 1991-06-12 – Jodłowa

       KOŁEK Damian 1996-10-18 – Jodłowa

9-12. WILK Sebastian 1995-03-24 03721 LKS STRAŻAK Bratkówka

        GAJEWSKI Dominik 1987-09-07 02987 LZS SOLIDARNI Mędrzechów

        DĄBROWSKI Mateusz 1987-05-14 08270 UKS KĘPA Dębica

        WYDRA Dariusz 1997-06-08 00555 KTS Sandomierz

13-16. ZĄBEK Stanisław 1981-05-07 03241 UKS SP 1 Tarnów

          MIKRUT Damian 1981-11-21 05373 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek

          PADEWSKI Marek 1988-06-05 03355 GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski

          DZIEDZIC Marcin 1995-08-28 – Jodłowa

17-24. STADNICKI Jacek 1986-01-07 A0205 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna

          JAMROZIK Jakub 1992-02-10 03360 GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski

          NIEMIEC Tomasz 1988-09-26 A0149 Stowarzyszenie Głobikowa

          STALA Krzysztof 1981-04-10 – Tarnobrzeg

          PRAGŁOWSKI Tomasz 1983-12-30 08271 UKS KĘPA Dębica

          HABRAT Dominik 1990-11-13 A0069 UKS ISKRA Iskrzynia

          SZUKAŁA Dariusz 1989-04-12 08266 UKS KĘPA Dębica

          BOCER Tomasz 1979-01-04 – Rzeszów

25-30. KRAWCZYK Krystian 1986-12-20 08268 UKS KĘPA Dębica

          STANISZEWSKI Krzysztof 1985-05-19 07907 UKS MAGNUM Koźmice Wielkie

          PODSTAWSKA Anna 1987-09-16 03365 GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski

          BEDNARZ Jacek 1988-07-03 – Przyszów

          TURECKI Jarosław 1979-08-14 07568 UKS ROKICIE Szczytniki

          MADUZIA Leszek 1981-06-15 – Jaworze

31-33. NATKANIEC Łukasz 1985-12-09 03242 UKS SP 1 Tarnów

          LIPA Monika 1997-??-?? – UKS SP Korzeniów

          KOZIOŁ Paweł 1992-05-02 A0150 Stowarzyszenie Głobikowa

 

kat. 40-59 lat

  1. KIEROŃSKI Adam 1969-03-27 00904 UKS Olesno
  2. KOLODCZEJCZYK Piotr 1976-07-30 02676 KTS Krościenko Wyżne
  3. ANDREASIK Kazimierz 1966-07-27 05364 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek
  4. SZAJNIK Jacek 1969-10-13 03362 GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski
  5. SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976-11-05 02996 LZS SOLIDARNI Mędrzechów
  6. SERAFIN Aleksander 1972-10-14 07387 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna

7-8. ASYNGIER Leszek 1973-01-14 A0151 Stowarzyszenie Głobikowa  

       WILK Andrzej 1966-02-19 00183 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

9-12. RUSEK Andrzej 1967-12-05 02992 LZS SOLIDARNI Mędrzechów

        MACIAŁEK Piotr 1977-06-08 – Jarosław

        FLOREK Sławomir 1977-03-02 – Tarnów

        WOLIŃSKI Zenon 1961-07-08 02984 LZS SOLIDARNI Mędrzechów

13-16. STOSZKO Marek 1974-05-18 03883 UKS SP 1 Tarnów

          WOJDYŁA Tadeusz 1962-08-04 05386 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek

          LIGĘSKA Aleksander 1966-02-24 – bica

          PIĘKOSZ Wacław 1964-??-?? – Rzezawa

17-24. WSZOŁEK Stanisław 1967-01-05 – Sędziszów Młp.

          WATRACZ Janusz 1960-01-03 A0170 MKSTS Mielec

          TOBIASZ Andrzej 1976-11-29 02989 LZS SOLIDARNI Mędrzechów

          GIELAROWSKI Mariusz 1972-01-04 – Łęki Górne

          RAŚ Paweł 1975-05-22 – Wolica Piaskowa

          PUZIO Marek 1968-04-26 A0206 UKS SPARTAKUS Kolbuszowa Górna

          MAZUREK Paweł 1971-04-09 – Tarnów

          ANGIELSKI Bogdan 1970-08-12 09413 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek

25-31. STAŃCZYK Leszek 1970-03-05 – Łęki Górne

           SZWEDO Jacek 1968-02-19 A0228 MKSTS Mielec

           PODSIADŁO Robert 1970-03-02 00559 KTS Sandomierz

           BĄK Mirosław 1975-07-26 A0160 SSTS Chorzelów

           CZUPRYNA Andrzej 1963-??-?? – LZS SOLIDARNI Mędrzechów

           PROKOP Jacek 1971-08-28 – Rzeszów

           STOSZKO Artur 1969-10-06 03884 UKS SP 1 Tarnów

32-40. GAWROŃSKI Jacek 1966-04-09 – Borek Wielki

           BIESZCZAD Sylwester 1964-12-29 – bica

           KAUŻA Grzegorz 1974-07-20 – bica

           PABIAN Grzegorz 1967-10-14 – Wierzchosławice

           MADURA Tomasz 1976-06-27 – Stara Jastrząbska

           PĄCZKA Krzysztof 1963-03-20 – brówki

           SUCHORA Mariusz 1975-02-27 – Kozłów

           HEBDA Krzysztof 1964-02-17 – Łęki Górne

           PIEKARCZYK Adam 1973-04-03 05378 LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek

 

 

kat. 60 lat i więcej

  1. OPIOŁA Tomasz 1954-11-22 02991 LZS SOLIDARNI Mędrze?hów
  2. FORYŚ Adam 1954-01-27 – Jarosław
  3. TURECKI Józef 1952-02-24 A0169 MKSTS Mielec
  4. WĄSEK Józef 1945-10-06 – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  5. KONIUCH Jan 1948-02-24 – Rzeszów
  6. KOZUBEK Mieczysław 1946-08-21 – Chrzanów

7-8. MARCINIEC Jacek 1950-10-25 – bica

       WOREK Jan 1940-06-10 – Rzeszów

9-12. KULAS Kazimierz 1940-??-?? – bica

         KRZYWAK Stanisław 1947-03-07 – Wierzchosławice

         PĘCAK Adam 1953-02-24 – bica

         SAK Kazimierz 1957-??-?? – bica

 

 źródło: informacja własna

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku