Gorący news

Promocja Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny 2020: tutaj

Sala wrze

<

LIDER POKONANY ! BOHATER VASILIJ !

Tadeusz Czułno pisze:

LIDER POKONANY ! BOHATER VASILIJ !

Do dużej niespodzianki doszło w świąteczny piątek w Rzeszowie. Faworyt tegorocznych rozgrywek, lider tabeli Dartom Bogoria zostawił 3 punkty w Rzeszowie, mimo zagrania w składzie z Ligi Mistrzów.

Gdy akademicy zobaczyli w składzie Gao Ninga wraz z Gionisem i Górakiem wiedzieli, że o jakiekolwiek punkty będzie bardzo ciężko.

Losowanie było korzystne dla gospodarzy, którzy chcieli aby Lewandowski zagrał z Górakiem. Pierwsza partia i pierwsze emocje.

Doskonale usposobiony Lakeev wygrywa dwa sety z Gao i w trzecim ma trzy setbole, których nie wykorzystuje. Gao doprowadza do wyrównania w setach i na myśl przychodzi siatkarskie powiedzenie: kto nie wygrywa 3:0 to … wygrywa 3:2 !

Vasilij udowadnia, że w tenisie stołowym funkcjonują inne reguły.

Druga partia dla zawodnika gości Gionisa, który pokazuje, że jego ranking światowy (35) nie jest przypadkowy.

Z nieźle grającym na obronę Gołębiowskim wygrywa 3:0, imponując … bezbłędnym atakiem forhendowym.

W trzeciej partii stare porachunki mającego doskonały sezon międzynarodowy (wicemistrzostwo Europy w deblu) i ligowy (3-ci ranking supeligi) Górak chciał udowodnić, że porażka w ostatnim czempionacie Polski z „Lewym” to był przypadek.

Nic z tego Lewandowski po wspaniałym, obfitującym w wymianę widowiskowych top spinów, pojedynku wygrywa 3:2 i jeden punkt jest już w Rzeszowie !

Ale na tym nie koniec ! Będący w „gazie” stranieri miejscowych udowadnia umiejętność gry Rosjan przeciwko obrońcom. Grek zdobywa w dwóch setach zaledwie 10 punktów i sensacja staje się faktem !

Zwycięzcy pokazują, że tak wyrównanych rozgrywek ligowych w Polsce jeszcze nie było – każdy może wygrać z każdym – co dzieje się niemal w każdej kolejce.

LOTTO superliga jest nie tylko najmocniejsza ale i najbardziej wyrównana ligą europejską !

Tadeusz Czułno

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku