Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

30. MMP w Ustrzykach Dolnych: Decydująca faza

źródło: 30. MMP w Ustrzykach Dolnych: Decydująca faza


Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wkraczają w kluczową fazę. Poznaliśmy już półfinalistów gry pojedynczej i podwójnej oraz finalistów miksta. Jutro decydujące o medalach pojedynki.
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski wkraczają w kluczową fazę. Poznaliśmy już półfinalistów gry pojedynczej i podwójnej oraz finalistów miksta. Jutro decydujące o medalach pojedynki.

Natalia Bajor i Katarzyna Galus oraz Julia Ślązak i Karolina Pęk. Ta czwórka powalczy o mistrzostwo kraju w grze pojedynczej. Największą niespodzianką jest postawa Pęk, która po siedmiosetowym boju pokonała Paulinę Knyszewską. Akademiczka z Wrocławia będzie miała okazję do rewanżu już jutro, bo w grze podwójnej, razem z Natalią Bajor zagra o finał właśnie z Pęk oraz jej partnerką – Alicją Śliwą. W drugim deblowym półfinale para Dominika Wołowiec – Katarzyna Galus podejmować będzie duet: Julia Ślązak – Karolina Lalak. Wśród Panów nadal grają faworyci. Obrońca tytułu – Tomasz Kotowski zmierzy się z Kamilem Nalepą, a Marek Badowski z Patrykiem Zatówką.  Z kolei w grze podwójnej udział w półfinale zapewnili sobie Tomasz Tomaszuk i Marek Badowski, którzy zagrają z parą: Sławomir Dosz – Jan Szymczyk. Druga para półfinalistów tworzą: Kamil Nalepa – Marco Golla oraz reprezentanci toruńskiej Energi: Tomasz Kotowski – Damian Węderlich.

Na końcu poznaliśmy finalistów gry mieszanej. O złoto zmierzy się Natalia Bajor i Tomasz Kotowski oraz Marek Badowski i Patrycja Knyszewska.

PROGRAM NA NIEDZIELĘ

09:30 kobiety i mężczyźni gra podwójna – półfinały

10:10 kobiety i mężczyźni gra pojedyncza – półfinały

10:55 gra mieszana – finał

11:30 kobiety gra podwójna – finał

12:00 mężczyźni gra podwójna – finał

12:30 kobiety gra pojedyncza – finał

13:05 mężczyźni gra pojedyncza – finał

13:45 ceremonia dekoracji

Transmisję z zawodów realizuje Telewizja Internetowa POD24 na www.pod24.info.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku