Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Brawo trenerze (tytuł redakcji)!!!

źródło: www.pzts.pl

Ekstraklasa Kobiet: zagrała 10-latka z Lidzbarka Warmińskiego

Miesiąc przed 11 urodzinami zawodniczka Polmleku Lidzbark Warmiński Natalia Bogdanowicz dostała od trenera Zbigniewa Pietkiewicza szansę debiutu w Ekstraklasie. W najwyższej lidze gra 7 zawodniczek urodzonych w latach 2000-2007.

Zdecydowanie najmłodsza jest właśnie Natalia Bogdanowicz, ur. 10 stycznia 2007 roku. W swoim pierwszym ligowym występie przegrała 0:3 (-6,-6,-7) ze starszą o 18 lat Natalią Bąk z SCKiS HALS WADWICZ Warszawa.

– Natalia jest wyjątkową osobą. Jest zaangażowana, sumienna, pracowita i robi w tak szybkim czasie postępy, że zdecydowałem się na jej debiut w ekstraklasie – mówił w rozmowie z Radiem Olsztyn Zbyszek Pietkiewicz.

Polmlek Lidzbark Warmiński wygrał ostatnie spotkanie 1 rundy, a punkty zdobyły – Norweżka Ma Wenting 2 i Białorusinka Daria Trigolos 1.

W innych drużynach także występują bardzo młode zawodniczki. W KS Bronowiance Kraków jest to 14-letnia Chinka Zhao Ziyi (bilans 1-4), KU AZS UE Wrocław – bliźniaczki Anna i Katarzyna Węgrzyn, obie urodzone 9 stycznia 2001 roku. Ania ma bilans 4-3, a Kasia 2-3.

W SCKiS HALS WADWICZ Warszawa w Ekstraklasie gra Agata Zakrzewska (16.02.2000) 3-5, a w drużynie zamykającą tabelę ATS Białystok są 2 takie młodziutkie tenisistki stołowe Julia Szymczak (22.09.2000) 3-8 i Gabriela Dyszkiewicz (01.01.2000) 1-10.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

w / 12.12.2017

„Natalia jest wyjątkową osobą. Jest zaangażowana, sumienna, pracowita i robi w tak szybkim czasie postępy, że zdecydowałem się na jej debiut w ekstraklasie??” wypowiedz amatora. Powinien powiedziec wprost. Mamy braki kadrowe a ktos musi zagrac. Po co tak mowic? Co tej dziewczynce to dało? Że niby ten występ to dobra decyzja? i zapalanowana? Ma pomóc w jej rozwoju? czy co?

Pietkiewicz / 14.12.2017

Partie polityczne podzieliły nasz kraj. W naszym sporcie te podziały, brak umiejętności współpracy , brak sprawnego, kompetentnego zarządzania doprowadziły do niepotrzebnych napięć wewnątrz związkowych.
Głównym argumentem do działania stał się dla większości ludzi zaangażowanych w nasz sport ich własny interes.
Sport na szczęście jest wymierny. Tu rację powinien mieć ten, kto potwierdza się wynikiem sportowym.
Ja świadomie podjąłem decyzję o debiucie Natalki w Ekstraklasie. Czas pokaże czy miałem rację. Z oceną proszę się wstrzymać parę lat. Raczej warto byłoby zapytać , co chcę uzyskać przez tak szybki debiut i czy zawodniczka tego chciała.
Polski tenis stołowy znalazł się na drodze transformacji. Nie wszyscy muszą za nią nadążać. Ale warto dać szansę. Wśród reformatorów nie wszyscy wolni są od pilnowania tylko swoich interesów, ale i tak widać inną jakość w działaniu.
Najtrudniej wyzwolić się z własnej niemocy.
Szacunek do pracy trenerów i ich osiągnięć, to niestety nadal obsz

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku