Gorący news

Nowy sklep www.ustefiego.pl już do Państwa dyspozycji!

Nowy sklep

<

Bajor i Kotowski po zwycięstwach w Wałbrzychu

Bajor i Kotowski po zwycięstwach w Wałbrzychu

Natalia Bajor i Tomasz Kotowski w krótkiej rozmowie z naszym portalem podsumowali miniony rok i skomentowali swoje zwycięstwo podczas 2. Grand Prix Polski Seniorek i Seniorów w Wałbrzychu.

Natalia Bajor: Uważam, ze rok 2017 był dla mnie dobry. Odniosłam sporo cennych zwycięstw, zdobyłam mistrzostwo Polski w swojej kategorii i byłam blisko wywalczenia medalu na mistrzostwach Europy. Mam nadzieję, że ten nowy 2018 rok będzie dla mnie lepszy niż poprzedni i jestem nastawiona pozytywnie. Moje najbliższe starty to liga i Pro Tour w Budapeszcie. Z kolei na 2. Grand Prix Polski byłam rozstawiona z numer jeden, ale to nic nie oznaczało. Bardzo się cieszę, ze drugi raz udało mi się wygrać ten turniej. Sądzę, że kiedyś poziom był wyższy, ponieważ grało więcej zawodniczek starszych ode mnie z większym doświadczeniem.

Tomasz Kotowski: 2017 rok podsumuję na pewno na plus. Jesteśmy samodzielnym liderem pierwszej ligi i powoli zbliżamy się do powrotu do Superligi. W tym nowym roku bardzo chciałbym obronić tytuł młodzieżowego mistrza Polski i zdobyć medal na mistrzostwach Polski Seniorów. Szczerze, to nie spodziewałem się wygranej podczas Grand Prix w Wałbrzychu, po prostu w całym turnieju rozegrałem pięć znakomitych partii. Poziom tych zawodów był naprawdę wysoki, choć zabrakło dwóch kluczowych zawodników, takich jak Piotr Chodorski, czy Tomasz Lewandowski, ale nie wiem, z jakich przyczyn się oni nie pojawili na starcie. Jeśli chodzi o święta, to spędziłem je jak co roku przy rodzinnym stole. Najbardziej z wigilijnych potraw lubię pierogi z kapustą i grzybami oraz karpia w galarecie.


Maciej Mikołajczyk

Linki zaprzyjaźnione:

Natalia Bajor i Tomasz Kotowski najlepsi…

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku