Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Błaszczyk kompletny. Poznaliśmy medalistów Mistrzostw Polski Żaków w Kraśniku.

źródło:www.pzts.pl


 

To były udane Mistrzostwa Polski Żaków przede wszystkim dla Marcela Błaszczyka. Zawodnik Dwójki Rawa Mazowiecka dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium.
To były udane Mistrzostwa Polski Żaków przede wszystkim dla Marcela Błaszczyka. Zawodnik Dwójki Rawa Mazowiecka dwukrotnie stanął na najwyższym stopniu podium.

Marcel Błaszczyk swoją dobrą dyspozycję udowodnił zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej. W singlu pokonał w finale Dawida Jadama (2) z PKS-u Kolping Jarosław 3:0, a w deblu, wspólnie z Jadamem ograł Rafała Formelę i Samuela Michnę także 3:0.

Srebrny krążek w grze pojedynczej wywalczył Dawid Jadam, a brąz powędrował do Wiktora Klaga i Rafała Formeli.

W grze podwójnej wicemistrzostwo Polski żaków wywalczył duet Formela/Michna, a brąz Kacper Toton/Maksymilian Gwizdon oraz Wiktor Klag/Michał Kowalczyk.

Wśród dziewcząt najlepsza w grze pojedynczej była Zofia Śliwka z Bogorii, która w finale pokonała Wiktorię Przybytkowską (1) 3:0. Brązowe medale wywalczyły Amelia Wycichowska i Karolina Hołda.

W grze podwójne mistrzostwo Polski zdobyła para: Natalia Gaworska/Karolina Hołda. Srebro dla Zofii Śliwki i Antoniny Zembowicz, a brąz dla Oliwii Gąsior/Weroniki Indeki i Oliwii Osińskiej/Iwony Kolasy.

WYNIKI

Żaczki – gra pojedyncza
Żacy – gra pojedyncza
Żaczki – gra podwójna
Żacy – gra podwójna

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku