Gorący news

Zapraszamy do udziału w kolejnym Międzynarodowym Obozie Międzynarodowym Brzeg Dolny 2022.Wszystkie informacje: tutaj

Zdjęcie grupowe 2

 

 

<

COVID 1984

Komentarz: Publikujemy e-mail od naszego czytelnika. Zaznaczamy, że jest to opinia autora maila, a nie nasza.
Sporo w tym prawdy choć naszym zdaniem, nie ma to nic wspólnego z promowaniem szczepień, które zapobiegają w przytłaczającej ilości wypadków ciężkiemu przebiegowi choroby lub śmierci.


                                                               ŻYCIE TO TERAZ KWESTIA SPREPAROWANYCH STATYSTYK

„Nowa nauka” tworzy więcej sprzeczności niż konsensusu. W rzeczywistości nie generuje nic poza niekończącą się pantomimą nonsensu. Przywódcy, którzy chcą „ocalić naszą planetę” przed „groźnym” wirusem, paradoksalnie zamienili życie ludzi w koszmar. Ta zgnilizna daje przerzuty do każdego sektora życia. Dziś w mediach powiedzą Ci tylko o spreparowanych i dostosowanych do ich potrzeb statystykach…

Podczas gdy „eksperci” fałszywie papugują naukowe kłamstwo zwane „pandemią nieszczepionych”, nie potrafią wyjaśnić, dlaczego Gibraltar, gdzie ponad 99% populacji jest zaszczepionych, jest świadkiem gwałtownego wzrostu zachorowań na Covid.

Podobne wzorce powtarzają się w innych krajach tzw. wysoko wyszczepionych np. w Izraelu.

Korelacje między wysokimi wskaźnikami szczepień a gwałtownymi wzrostami przypadków koronawirusa nadal są albo fałszywie przedstawiane, dyskredytowane, albo cenzurowane.

Eksperci z instytucji, które tak usilnie promują szczepienia, nie potrafią wyjaśnić, dlaczego Afryka, ze swoimi niskimi wskaźnikami szczepień, nie walczy tak usilnie z pandemią koronawirusa.

Dlaczego na plażach Zanzibaru ludzie mogą wypoczywać, bawić się wieczorami przy muzyce i wspólnie zajadać pysznymi posiłkami?

Nie puszczają w telewizji filmikówna których Afrykanie duszą się na covidowych oddziałach izolacyjnych. Dlaczego?

Podobnie Indie, z 30-procentowym wskaźnikiem szczepień osób dorosłych, radzą sobie znacznie lepiej niż Malezja z rzekomym 96% wskaźnikiem szczepień dla tej samej kohorty z okresu październik/listopad 2021 r.

Te sprzeczności nie przeszkadzają jednak już skorumpowanym placówkom medycznym i ich pracownikom w szerzeniu dalszych kłamstw.

Dziś ich praca polega głównie na umieszczeniu „z powodu Covid” na akcie zgonu, bo im za to słono płacą.

System odgórnie dyktuje, co masz myśleć, robić, czuć.

Meta, czyli obecny Facebook masowo cenzuruje lub usuwa profile prywatne, fanpage firmowe, publicystyczne itp., które są niewygodne dla systemu, szerzą prawdę, nie manipulują statystykami.

Jednak dla nich to niewygodne, niewspółmierne z domeną szerzenia strachu i promowania szczypawek.

Życie to teraz kwestia spreparowanych statystyk, którymi karmią umysły naiwnych.

Dopóki pozostaniesz bierny, dopóty nie zaznasz wolności!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

"kp" / 13.01.2022

Masz rację z Zanzibarem, podobnież jest w Escobar, ale też żeby nie szukać dalej na księżycu, a i na Marsie nie trafia się to często. Co do Indii to tam na wysokość i śmiertelność choroby ma wpływ Ganges, co do niektórych krajów Afryki lub Azji, do lekarza, lub szamana jest parę dni drogi, więc jest tam na dwoje babka wróżyła, przeżył to szczęście, nie to złe duchy.
U nas też jest podobnie, nie testujemy to nie wiemy, ci co w testach wypadli źle, to ich wina, wielka wina.
„Wolność” a czymże jest wolność, bo zaprzeczasz covidowi, a heinemedina, odra, tyfus plamisty, gruźlica, wścieklizna też to wymysł zatrutego umysłu.
Przeszedłem covid, walczyłem o życie, przeżyłem, wielu innych nie, i to oni tworzą to miasto które znikło, czy oni zaznali prawdziwej „wolności”, to oni spędzają wakacje na nadmorskich piaskach Zanzibaru, jedzą kurczaka „tandorii” patrząc na skarby Indii, odpowiedz!!!

Czop / 15.01.2022

EMA zaleca dłuższe odstępy czasu między dawkami szczepionek na COVID-19
Marco Cavaleri z Europejskiej Agencji Leków (EMA) przyznał, że stosowanie dodatkowych dawek szczepionki może być częścią planu zwalczania pandemii COVID-19, jednak nie można podawać ich zbyt często – Stosowanie szczepionek co cztery miesiące tworzy potencjalne ryzyko osłabienia układu odpornościowego – powiedział Włoch.
„Powtarzające się szczepienia w krótkich odstępach czasu nie są zrównoważoną, długoterminową strategią” – zaznaczył Cavaleri, który kieruje zespołem ds. strategii szczepień EMA. „Istnieje także ryzyko zmęczenia społeczeństwa przez ciągłe podawanie dawek przypominających” – dodał przedstawiciel EMA.
Ekspert EMA przekazał także, że na razie nie ma dowodów naukowych, które wspierałyby plan podawania kolejnej, czwartej dawki szczepionki przeciw COVID-19.
Cavaleri podkreślił, że potrzebne są również dodatkowe badania, by zdecydować, czy niezbędne jest stosowanie szczepionki przeciwko wariantowi Omikron

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku