Gorący news

Promocja Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny 2020: tutaj

Sala wrze

<

Czechy – Polska 2:3

Jakub Dyjas wygrał 2 pojedynki, a reprezentacja Polski pokonała dziś Czechy 3:2 w pierwszym meczu play-off. Rewanż już za tydzień w Białymstoku, a zwycięzca dwumeczu wystąpi jesienią w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Luksemburgu.

Obie drużyny zajęły 2 miejsca w swoich grupach eliminacyjnych, dlatego muszą grać w barażach. Wtorkowe spotkanie w miejscowości Klatovy znakomicie rozpoczęło się dla Polaków. Kuba Dyjas pokonał Luboša Jančaříka 3:0, a Wang Zeng Yi Tomáša Polanský’ego i Biało-Czerwoni prowadzili już 2:0.

Do trzeciego spotkania przystąpili 5-krotny Mistrz Polski Daniel Górak i Dima Prokopcov. W tym sezonie polskiej LOTTO Superligi w meczu Dartomo Bogorii Grodzisk Maz. z PKS Kolping Frac Jarosław lepszy był Czech 2:0. Dziś przy dopingu licznie zgromadzonej publiczności wygrał 3:0.

Czesi doprowadzili do remisu 2:2 po zwycięstwie Luboša Jančaříka z Wandżim 3:0. W decydującej grze świetnie spisał się Jakub Dyjas, który pokonał Tomáša Polanský’ego 3:1. Biało-Czerwoni triumfowali 3:2 i są bliżej awansu do DME.

Wynik 1. meczu barażowego

Czechy – Polska 2:3
Luboš Jančařík – Jakub Dyjas 0:3 (-11,-8,-9)
Tomáš Polanský – Wang Zeng Yi 1:3 (-6,-4,4,-9)
Dimitrij Prokopcov – Daniel Górak 3:0 (3,9,1)
Luboš Jančařík – Wang Zeng Yi 3:0 (9,7,10)
Tomáš Polanský – Jakub Dyjas 1:3 (-3,-8,7,-11)

źródło: www.pzts.pl

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku