Gorący news

Zapraszamy do świąteczno-noworocznych promocji. Wszystko znajdziecie Państwo: TUTAJ

Czego tu nie ma…Okładziny, deski, roboty, ubrania…

Czas promocji i produktów ograniczony i w różnym czasie.

Dodatkowo: informacja o Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym Brzeg Dolny 2019.

www.ustefiego.pl

 

 

 

<

Dobry rok

Mamy miłe informacje.

Zosia Stefańska zakwalifikowała się do kadry Niemiec kadetek.

Faustyna Stefańska znalazła się w kadrze Niemiec tzw. młodych talentów.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ich pracę.

Zosia i Faustyna

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

Ibiz / 25.12.2018

Czyli jednak niemki.

Z.S / 25.12.2018

Zabrzmiało to jak zdrada stanu. Bez emocji. Są Polkami Jednak DTTB wyraziło nimi zainteresowanie jako zawodniczkami i powołało do kadr Niemiec. Zupełne przeciwieństwo PZTS-u, którego zainteresowanie jest równe 0. Niczego innego nie oczekiwałem, bo na jakiej podstawie? Dlatego niemieckie obywatelstwo trzeba rozważyć.
Pozdrawiam

Drapichrust / 27.12.2018

Trzeba bylo przyjechac na jakies grand prix do polski a nie teraz robic z siebie i corek niechciannych i odrzuconych przez pzts.to raczej zwodnikowi/rodzicom powinno zalezec na grze dla jakiegoos kraju a nie temu krajowi. I zeby nie bylo, zupelnie nie potepiam gry pana dzieci dla Niemiec. W koncu tam sie wychowaly i tam nauczyly grac. Niech im sie wiedzie. A niemieckieobywatelstwo na pewno przyda sie w przyszlosci bardziej niz polskie.

Z.S / 28.12.2018

Nawet myślałem o tym w tamtym sezonie, ale okoliczności i termimy nie pozwoliły. Chyba to temat zamnknięty. MMam wiele pretensji do PZTS-u o wiele rzeczy i grzechów zaniechania w wielu sprawach. Ale nie w tej. Nie czuję się odrzucony i niechciany. Nie ten poziom sportowy moich córek i żaden stopień mojego zaangażowania w tej sprawie.. Jesli pan śledzi uważnie nasz portal to raczej zauważy pan, że od czasu od czasu to czytelnicy wywołują temat obywatelstwa moich córek. Mnie nic do tego, one zdecydują. Choć przyznam,że cieszyłbym się gdyby kiedyś zagrały w jakims polskim klubie. Nawet jako Niemki. Pozdrawiam.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku