<

Fantastycznie, dwójka Polaków w następnej rundzie!

Paweł Chmiel pokonał po 7 setowym boju Rosskopfa, a Daniel Górak takim samym stosunkiem ograł Słowaka Seredę. Obaj wygrali siódme sety 11-9!

Image

Wygrana Chmiela to duża sensacja, Niemiec jest dużo wyżej na liście światowej, Paweł nie przestraszył się go jednak, i tak jak obiecywał wczoraj, walczył i wygrał. Przegrywał już 0-2 w setach, a mimo to umiał odrobić straty. To dobry znak, gdyż nasi reprezentanci nie zawsze radzili sobie w końcówkach meczu.

Daniel Górak też udowodnił, że psychika nie należy do jego słabych stron, wręcz przeciwnie. Tak samo jak Paweł wygrał swoją partię w decydującym secie 11-9.

Wieczorem, w kolejnej rundzie Chmiel, zagra z Czechem Vybornym, a Górak z Koreańczykiem Joo Se Hyuk.

Jedyna Polka – Xu Jie – przegrała swój mecz 0-4 i odpadła z turnieju.

Po tych meczach poproszę ich o krótkie podsumowanie dzisiejszego dnia.

Wyniki turnieju głównego mężczyzn tutaj.