Obóz w Polsce się odbył! Do zobaczenia za rok, a może na jesieni…? Czytaj więcej: tutaj.

<

Finaliści turnieju gier pojedynczych

W półfinałach gier pojedynczych seniorów zmierzyli się Lucjan Błaszczyk z Bartoszem Suchem, a także Daniel Górak z Jarosławem Tomickim.

Image

Pierwszego seta wygrał Lucjan Błaszczyk, przegrał natomiast drugi faworyt – Daniel Górak. Jarosław Tomicki, na którym nie ciąży presja bycia faworytem, gra zdecydowanie bardziej rozluźniony, Daniel natomiast powoli zaczyna wykorzystywać swoje świetne przygotowanie do tego turnieju i zdobywać kolejne punkty, które pozwoliły mu wygrać drugiego seta.

W drugim meczu seta wygrał Bartosz Such.

Dość licznie zgromadzeni w Rzeszowie kibice dopingują swoich faworytów. Lucjan Błaszczyk, po porażce w drugim,  zdecydowanie wygrał kolejnego seta 11-3. Niemalże równie wysoko wygrywa w drugim meczu… Tomicki, 11-6.

Kolejnego seta wygrywa Lucjan Błaszczyk równie wysoko: 11:3.

Ciekawszy okazuje się pojedynek Tomickiego z Górakiem, kibiców cieszą długie, ładne wymiany piłek. Górak prowadzi 9:5 i wygrywa tego seta do 5.

W piątym secie pojedynku Błaszczyk-Such ponownie, bardzo wysoko 9-3 prowadzi Błaszczyk, mecz kończy się wygraną przez Lucka tego seta do 3!

W meczu Daniel Górak – Jarosław Tomicki, w piątym secie zdecydowanie lepszy jest faworyt, prowadzi wysoko, w końcówce traci jednak kilka punktów i wygrywa tego seta  do  6.
Set 6: Prowadzenie na początku Daniela Góraka 2-0. Tomicki nie trafił paru prostych piłek, Górak za to trafił 2 razy idealnie i 4-0 dla Daniela. Czas dla Tomickiego, kilka świetnych piłek i Tomicki dogania na 4-6. Tomicki wydaje się trochę zrezygnowany przegrywa 5-10. Górak wygrywa tego seta 11-7 i cały mecz 4-2.