Gorący news

Obóz w Polsce się odbył! Do zobaczenia za rok, a może na jesieni…? Czytaj więcej: tutaj.

Bino, Zbyszek i Marek

 

 

<

Finalistki i finaliści turnieju gier podwójnych

W półfinale turnieju gier podwójnych seniorek zmierzyły się Xu Jie/Monika Pietkiewicz z Antoniną Szymańską/ a także Daria Łuczakowska/Anna Cichocka z Anną Jantą-Lipińską/Agatą Pastor.

Image

W obydwu meczach toczyła się wyrównana walka, lepsze okazały się Xu/Jie i Anna Janta-Lipińska/Agata Pastor. Finał odbędzie się jutro.

W turnieju deblowym seniorów spotkali się: Such/Kusiński z Górak/Perek oraz Błaszczyk/Malicki z parą Kaczmarek/Lewandowski.

Para Such/Kusiński wyraźnie dominowała w grze i wygrała zasłużenie 3-0.

Więcej trudności miał za to debel Błaszczyk/Malicki, który przegrał pierwszego seta, w drugim prowadził już nawet 10-8, aby ostatecznie wygrać tego seta 13-11. Set trzeci zaczął się od prowadzenia Błaszczyka i Malickiego, krótki remis na 4-4 i ponowne prowadzenie Błaszczyka i Malickiego 6-4. Walka punkt za punkt, ale końcówka seta należała do pary Kaczmarek/Lewandowski, którzy wygrali tego seta 11-9. W czwartek odsłonie na początku bardzo dobra gra Lewandowskiego, ale szybka odpowiedź Błaszczyka i 4-2 dla Błaszczyk/Malicki. Nie udało im się jednak utrzymać tego prowadzenia i cztery kolejne piłki zdobyli ich przeciwnicy. Będzie chyba niespodzianka, Kaczmarek z Lewandowskim prowadzą 9-7 z Błaszczyk/Malicki. Nie udaje się jednak zdobyć brakujących 2 piłek do zwycięstwa, i Błaszczyk z Malickim wygrywają tego seta na przewagach. Stan rywalizacji 2-2. Ostatni set znów zaczął się znów od prowadzenia pary Kaczmarek/Lewandowski. Zmiana stron następuje przy stanie 5-2 dla Kaczmarka i Lewandowskiego. Dwie następne piłki również dla nich i zrobiło się już 7-2. Bardzo już usztywniony Malicki nie trafia topspina i jest 8-2.

Mamy więc małą niespodziankę, debel Kaczmarek/Lewandowski wygrywa z aktualnymi mistrzami Polski Błaszczykiem i Malickim 3-2!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku