Gorący news

Obóz w Polsce się odbył! Do zobaczenia za rok, a może na jesieni…? Czytaj więcej: tutaj.

Bino, Zbyszek i Marek

 

 

<

Finalistki turnieju gier pojedynczych

W pierwszym półfinale zagrały Daria Łuczakowska przeciwko zdecydowanej faworytce tych mistrzostw: Xu Jie oraz Natalia Partyka przeciwko Paulinie Narkiewicz.

Image

Awans Darii Łuczakowskiej byłby dużą niespodzianką, cieszy także świetnie rozwijająca się kariera Natalii Partyki, która dość bezproblemowo awansowała do tych półfinałów.

Natalia Partyka rozegrała bardzo szybko pierwszego seta – wygrywając do 5. Xu Jie wygrała pierwszego seta do 7. W drugim secie Daria zaczęła grać trochę szybciej, lepiej beckhendem i dotrzymała kroku wyżej od siebie notowanej Xu. W końcówce seta jednak dwa proste błędy Darii pozwoliły Ksenii objąć prowadzenie 8-6. Set kończy się jej wygraną 11-6. Set trzeci zaczął się od prowadzenia Kseni 5-1. W tym secie zdecydowanie lepsza była Ksenia, jej wygrana 11-3 nie była ani przez chwilę zagrożona. Czwarty set okazał się ostatnim, lepsza w nim była aktualna mistrzyni Polski Xu Jie, która wygrała zasłużenie 11-7 i cały mecz 4-0.

W drugim półfinale Natalia Partyka obroniła kilka piłek setowych w drugim secie, wygrała tego seta 12-10 i objęła prowadzenie w meczu 2-0. Paulina wygrała drugiego seta 11-5. Stan w setach 2-1 dla Partyki. Set trzeci to minimalna przewaga Partyki, która wygrywa tego seta i prowadzi już 3-1. Tylko jeden set dzieli ją od finału indywidualnych mistrzostw Polski. Piątego seta Natalia wygrywa 11-8 i awansuje do finału gry pojedynczej.

Gratulujemy!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku