Finał gier pojedyczych seniorów – na żywo z Rzeszowa

Daniel Górak zagra przeciwko Lucjanowi Błaszczykowi.

Image

To już ostatni finał tych mistrzostw:
Pierwszy set: 2:1 dla Daniela Góraka, 2:2. Lucjan Błaszczyk szybko wychodzi na prowadzenie: 6:3. Wyraźna dominacja Błaszczyka w tym secie 8:5, 9:5, 10:5 i wygrana do 5.
Drugi set: po bardzo szybko rozegranym secie pierwszym, drugi rozpoczął się od długiej wymiany piłek, po której punkt zdobył Lucjan, 3:0 dla Błaszczyka. Lucjan zdobywa kolejny punkt: 5:0 i pierwszy punkt Daniela w tym secie 6:1.
Daniel odrabia straty 6:4 dla Lucjana, i już 7:4.
Górakowi udaje się zdobyć kilka punktów i doprowadzić do stanu 8:6, nadal jednak prowadzi Lucjan i to on wygrywa tego seta do 6.
Trzeci set: i znów prowadzi Błaszczyk 2:1, Daniel szybko jednak wyrównuje: 2:2, tym razem walka toczy się punkt za punkt: 3:2 dla Lucjana, 3:3.
Na przemian: raz Lucjan, raz Daniel prowadzą jednym punktem: teraz 6:5 dla Błaszczyka.
Lucjan zdobywa pięć punktów po kolei:i wygrywa 11:6.
Czwarty set: Daniel robi proste błędy, gra słabiej niż w grze półfinałowej, 2:2.
Lucjan prowadzi 5:2. Czas dla Daniela.
Nadal prowadzi Błaszczyk 8:3. Lucjan szybko zdobywa kolejne punkty: 10:5, wygrywa tego seta do 5 i zostaje mistrzem Polski – GRATULUJEMY!
Publiczność dostała okładziny, którymi gra mistrz:)