<

Finał gry podwójnej seniorów – na żywo z Rzeszowa

Bartosz Such/Marcin Kusiński przeciwko Tomaszowi Lewandowskiemu/Krzysztofowi Kaczmarkowi.

Image

Pierwszy set: faworytami są Such/Kusiński, ale pierwsze punkty w secie zdobywają Lewandowski/Kaczmarek, faworyci szybko wyrównują 2:2.
Such /Kusiński obejmują prowadzenie 8-3.
Lewandowski/Kaczmarek walczą jednak i udaje im się zdobyć kilka punktów, cały czas jednak prowadzą Such/Kusiński 9-8, 10:8, wygrywają tego seta 11:8.
Drugi set: znów prowadzą Lewandowski/Kaczmarek 2:0, widać, że zawodnicy są zdenerwowani i popełniają sporo prostych błędów. 4:2 dla Sucha/Kusińskiego.
8:3 dla Sucha/Kusińskiego, wyraźnie zdenerwowani Lewandowski/Kaczmarek nadrabiają jednak straty: pomimo tego Such/Kusiński wygrywają tego seta do 5.
Trzeci set: ponownie prowadzą Kaczmarek/Lewandowski: 3:0.
Faworyci pozostali nieco w tyle, 6:3 dla Kaczmarka/Lewandowskiego.
Such/Kusiński wyrównują na 6:6, Lewandowski/Kaczmarek znów obejmują prowadzenie 10:7 i wygrywają tego seta do 7.
Czwarty set: tym razem faworyci prowadzą od pierwszych piłek 4:1 dla Sucha/Kusińskiego.
Czas dla Lewandowskiego/Kaczmarka, pomogło: zdobywają punkt 2:4. Such/Kusiński nie dają sobie odebrać prowadzenia: 8:2.
Such/Kusiński wygrywają tego seta 11:3 ,  i tym samym zostają mistrzami Polski w grze podwójnej seniorów, GRATULACJE!