<

Finał nie dla nas (jeszcze)

Polki przegrały mecz półfinałowy z Rumunkami 1-3. Jedyny punkt dla Polski zdobyła Natalia Partyka. Polscy kadeci wygrali 3-1 z Czechami, a nasi juniorzy pokonali 3-0 ekipę Belgii. Kadetki pokonały 3-1 ekipę Hiszpanii i jutro zagrają o 9 miejsce.

Image

Trwa pierwszy mecz: Natalia Partyka – Andreea Dospina. Natalia prowadzi 2:1 w setach. 7:5 dla Natalii w czwartym secie. 11:8. Wygrany pierwszy mecz, czyli 1:0 dla Polski, BRAWO!

Natalia Bąk zmierzy się z najlepszą Rumunką – Elizabetą Samarą.
Pierwszy set to przegrana Natalii, do 6. Aktualny stan w drugim secie 3:5. Drugi set przegrany 8:11. I trzeci set przegrany niestety 2:11. Tym samym stan meczu został wyrównany.

Trzeci pojedynek: Kasia Grzybowska – Ioana Ghemes
5:9 dla Kasi w pierwszym secie. I przegrana 7:11.
W drugim secie Ghemes prowadzi 5:2. Tego seta przegrywa Kasia 2:11. W trzecim secie Kasia znów zostaje w tyle 1:6, przegrywa go 4:11.

2:1 dla Rumunii.

Teraz trzymamy kciuki za Natalię Partykę, która zagra przeciwko Samarze.
Samara prowadzi 7:5 w pierwszym secie. 9:9. Natalia przegrywa 10:12.
W drugim secie Natalia prowadzi 4:2. Po 7. Bardzo pechowa przegrana Natalii 14:12.
Trzeci set: 4:1 dla Samary. 6-6, Natalka się nie poddaje. TAK, Natalia wygrywa tego seta 11-7. Jest szansa, szczególnie, że w dwóch pierwszych setach Polka miała piłki setowe.
4 set: 2-6, 4-11, nie będzie złota dla naszych dziewczyn. Szkoda, dziękujemy za piękną walkę, za emocje, i liczymy na złoto w turnieju indywidualnym.