Gorący news

Promocja Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny 2020: tutaj

Sala wrze

<

Grand Prix Polski Kadetów w Luboniu

Rozpoczyna się 3. Grand Prix Polski Kadetów w Luboniu

Kamila Gryko (UKS DOJLIDY Białystok) i Jakub Jankowski (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Kadetów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach LOSIR w Luboniu.Kamila Gryko (UKS DOJLIDY Białystok) i Jakub Jankowski (ZKS Drzonków) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 3. Grand Prix Polski Kadetów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach LOSIR w Luboniu.

Zmagania rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym w Ogólnopolskim Rankingu w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich.

W 2. Grand Prix Polski Kadetów, rozgrywanym w dniach 25 – 27 listopada ur. w Drzonkowie, triumfowali Dominika Gilewska oraz Jakub Jankowski. Reprezentantka województwa lubuskiego, pokonała w finale Kamilę Gryko z UKS DOJLIDY Białystok, a na miejscach 3 – 4 sklasyfikowane zostały Katarzyna Królikowska (GMKS STRZELEC Frysztak) i Wiktoria Wrzosek (MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka).

Z kolei w kategorii kadetów Jakub Jankowski w finale okazał się lepszy od Macieja Kubika (KSS ANDROMEDA Warszawa), zaś miejsca 3 – 4 zajęli Patryk Pyśk (LKTS Luboń) oraz Bartosz Sułkowski (UKS PŁOMIEŃ Limanowa).

Turniej w roli Sędziego Głównego poprowadzi Pan Roman Kaczmarek, zaś Zastępcą Sędziego Głównego będzie Pan Zbigniew Gliniany.

Materiały do pobrania

1. 3. Grand Prix Polski Kadetów – komunikat organizacyjny
2. 3. Grand Prix Polski Kadetów – karta zgłoszeniowa
3. 3. Grand Prix Polski Kadetów – karta wyżywienia
4. 3. Grand Prix Polski Kadetów – lista uprawnionych do startu
5. 3. Grand Prix Polski Kadetów – program minutowy
6. 3. Grand Prix Polski Kadetów – gra pojedyncza kadetek (turniej eliminacyjny)
7. 3. Grand Prix Polski Kadetów – gra pojedyncza kadetów (turniej eliminacyjny)

Rankingi ogólnopolskie

1. Ogólnopolski Ranking Kadetek po 2. GPP w sezonie 2016/2017
2. Ogólnopolski Ranking Kadetów po 2. GPP w sezonie 2016/2017

źródło: www.pzts.pl

Plakat

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku