Gorący news

Promocja świąteczno-noworoczna: tutaj.

 

Jedna z atrakcyjnych ofert na www.ustefiego.pl

 

<

Jutro finał LM Charleroi – Niederosterreich


Już jutro odbędzie się pierwszy mecz finałowy Ligii Mistrzów pomiędzy Royal Villette Charleroi i SVS Niederösterreich. Time-out będzie obecny na tym meczu.

Image

Jutrzejszy finał przyciągnie tłumy kibiców, większość z 7 tysięcy miejsc jest już wykupiona. Składy zespołów są tematem numer jeden w dzisiejszej prasie. O ile skład Belgów łatwo przewidzieć: zagra Samsonov, Saive i najprawdopodobniej Li Ching. Skład Austriaków jest większą niewiadomą. Żeby myśleć o zwycięstwie muszą zagrać w następującym składzie: Schlager, Wang Hao, Chen Weixing. W obwodzie mają jeszcze znakomitego obrońcę Hou Yingchao. Problem jest z Wang Hao, który przebywał w Chinach i nie wiadomo czy wróci na mecz LM. W Chinach odbywa się zgrupowanie przez MŚ w Zagrzebiu dlatego nieobecność Wang Hao w Charleroi jest jak najbardziej możliwa.

Belgowie będą mieli jednak bardzo trudne zadanie, sprzyjać im będzie publiczność, ale tylko najwyższa forma Samsonova i Li Chinga może dać im szansę. Plan jest prosty, Chen Weixing nie może wygrać żadnej partii, a któryś z Belgów musi jeszcze dodatkowo ograć Schlagera. Trudne, ale nie niemożliwe.

Mecz rozpocznie się jutro o godzinie 20.00  Jeśli będą możliwości techniczne, postaramy się na www.time-out.pl o relację „tekstową"  z tego meczu, a na stronach ttlive.tv będzie można słuchać relacji na żywo w języku angielskim.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku