Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Kadra Niemiec – ETTU, a koronawirus

źródło: https://www.facebook.com/watch/?v=1630718853764169


Stay at home, bleib zu Hause, zostań w domu

Zawodniczki kadry narodowej i czołówki Niemiec skrzyknęły się i samodzielnie zmontowały pinpongowe video.

Wiem to, bo część klipu była kręcona u nas w domu…

Zaręczam, każda z zawodniczek robiła swoją część u siebie oddzielnie w domu.

Od wczoraj można też klip zobaczyc na Instagramie Europejskiej Unii tenisa Stołowego (ETTU), a od dzisiaj także na oficjalnej stronie Facebooka ETTU.

Kadra z Polski – na co czekacie?

A wśród uczestniczek klipu nasza Zosia Stefańska.

Video można też zobaczyć na oficjalnych stronach mediów społecznościwych niemieckiego związku.

Zresztą zobaczcie sami…

Team Germany vs Corona

🏓#TableTennisUnited 🤗🤜🏼🤛🏼#Germany #KeepFitStayHealthy #Covid19 #StayHome #Quarantine .[ 📹Alexandra Kaufmann ]

Opublikowany przez European Table Tennis Union Wtorek, 31 marca 2020

Linki zaprzyjaźnione:

Chiński wirus

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

Covid 19 / 1.04.2020

Amatorszczyzna, nawet w Niemczech młodzi zawodnicy pozostawieni sami sobie bez mozliwosci treningu. Cala Azja oczywiscie nieoficjalnie ciezko trenuje a chińska 50 osobowa kadra oficjalnie w Doha. Dla zawodowca przerwa 1-2 miesięcy w treningach to czesto niemozliwosc dogonienia juz kiedykolwiek czołówki czyli w zasadzie koniec kariery.

Piotr Chmielak / 1.04.2020

Kadra Austrii też ma taki film. Pozdrawiam

Z.S / 2.04.2020

Bo w w Niemczech zdrowie, czy życie jest ważniejsze. Nieprawda z tym pozostawieniem sobie. Większość kadry w Niemczech w mniejszym lub mniejszym zakresie jakoś sobie z treningiem radzi. Sa konsultacje i videokonferencje z trenerami landu czy kadry. A 1-2 czy miesiące przerwy absolutnie nie spowoduje obniżenia czegokolwiek. Na jakiej wtedy zasadzie ludzie po miesięcznych, czy paroletnich kontuzjach potem po wyleczeniu wracają do pełni dyspzycji? Ciekawe, czy Messi, Ronaldo albo Lewandowski będą słabsi po przymusowej przerwie.
Najwyżej ten czas spowoduje podwyższenie wydolności ogólnej i pochodnych cech motorycznych osobom, które pilnuje taraz treningu fizycznego. Tym łatwiej i szybciej wrócą potem do normalnej pingpongowej dyspozycji.
Trochę pandemia opóźni, ale też potem zmotywuje do jak najbardziej efektynwego treningu. A zamiast przerwy letniej cały cykl treningowy i turniejów zacznie się o wiele wcześniej. Byle pandemia została jak najszybciej opanowana. Myślę i mam nadzieję, że po opanowaniu zarazy Europa obudzi się z chińskiego uzależnienia i nie chodzi mi tu tylko tenis stołowy. Widać jak na dłoni jak ten kraj pod rządami komunistów funkcjonuje i jak chce zdominować wszystko i wszystkich. Widać to nawet na podstawie strzępów informacji w tym ocenzurowanym i pozbawionym wolnych mediów kraju. Bów wie tak naprawdę, co tam się działo w casie szczytu pandemii.
A Chińczycy zarazili koronawirusem cały świat, a teraz trenują. To chyba znowu źle świadczy o tym komunistycznym, reżimowym kraju.
Tearaz najważniejsza jest separacja i unikanie kontaktów z innymi ludźmi. Znowu – nie patrzmy na Chiny.Taki czas. Pozdrawiam

Illuminati / 4.04.2020

1-2 miesiące przerwy nawet po drobnej kontuzji powodują często na najwyższym poziomie zakończenie kariery. Andrzej Grubba wspominał, że w całej karierze miał maksymalnie 2 tygodnie przerwy w treningach. Wymienieni kopacze to już wiekowi nieperspektywiczni zawodnicy, którzy swoje zarobili. Zawodowy sportowiec to praca i nikt sobie nie może pozwolić na przerwy w jej wykonywaniu tym bardziej, że w wielu dyscyplinach zawodnicy przyjmują cały czas niedozwolone środki dopingujące i sobie nie odstawią od tak i przerwą treningi. Co do chińczyków to może wirus pochodzi od nich ale kto zaraził i jaki miał cel jest tysiące teorii. Warto zauważyć, że wirus jak zaprogramowany zabija w większości osoby po 65 roku życia a młodsze tylko o słabym zdrowiu. Istna selekcja eliminująca osoby będące obciążeniem dla finansów. Grupa najbogatszych pozostawia młodych, zdrowych zdolnych do niewolniczej pracy dla ich korporacji.

Makrela uber alles / 4.04.2020

Niemcy za to są doskonale demokratyczne. Chcą zdominować całą Europę, mieszają się do spraw słabszych krajów w UE jak Polska. Dodatkowo producenci wspaniałych niemieckich samochodów oszukują na każdym kroku za co muszą płacić wielomiliardowe odszkodowania w USA.

Z.S / 4.04.2020

Witam. A kto mówi, że Niemcy to ideał. Ale wolę taką. niemiecką demokrację, niż chiński reżimowy komunistyczny system, gdzie prawa jednostki sa gwłącone, a przepływ informacji ograniczony i kontrolowany. Co do samochodów w 100 % zgadzam się. To wstyd i sam głośno o tym w Niemczech mówię.

Z.S / 4.04.2020

No to chyba Lewandowski, Messi, Neymar, Franziska, Solja i inni zakończą karierę po pandemii z tego można wywnioskować. Abo Z drugiej to czas na wyleczenie kontuzji, czy innych urazów. Często tych lekkich, które pod presją gry w normalnych warunkach doprowadziłyby do poważnych kotuzji, które z kolei spowodowałyby dzakończenie wiele karier. Wiele jest takich przykładów prawda? Dlatego kij ma 2 końce. A chyba większym obciążeniem jest dla finansów, że w setkach miliardów dolarów, USD, czy złotych nie są płacone podatki, czy inne danimy do budżetów państw. Ludzie przechodza na bezrobotne, i będą cięcia w wydatkach socjalnych.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku