<

Kolejne gry, nie będzie złota w grze indywidualnej ani w deblowej

W finale pocieszenia Rafał Łaszczyński remisuje 1-1 z Czechem Plackiem. Rafał przegrał ostatecznie 1:3.

Następne gry naszych reprezentantów: o 12.20 Natalia Partyka zmierzy się w półfinale gry pojedynczej juniorek z  Amelie Solją. Natalia przegrała niestety 1:4.

O 14.30 finał gry mieszanej. W finale razem z Anglikiem Knightem wystąpi Natalia Bąk.

O 15.15 finał gry podwójnej juniorek zagrają Natalia Partyka z Natalią Bąk przeciwko parze: Samara/Kolodyzhnaya. Nasze juniorki przegrały swojego debla 1:3.

Image

Finał miksta: Bąk/Knight – Samara/Drinkhall

Set 1:4-3, 8-4, 11-6

Set 2: 5-5, 9-10, 9-11

Set 3:4-3. przegrywa seta para polsko-angielska

Set 4: 1-5, 3-11, nie mamy złota 🙁

Natalia rozgrzewa się już z Natalią Bąk. Teraz trener Kucharski masuje kark Natalii. Jeśli to nie pomoże to już nie wiem.

Natalia rozgrzewa się już z Amelie Solja.

Set 1: pierwsza piłka dla Natalii, druga już nie. Głośmy doping na trybunach.2-1, 3-1, serwuje teraz Amelii, bład Natalii w ataku, Polka rozpoczęła dość asekurancko, 5-7, pierwszy set kończy się przegraną Natalii 7-11.

Set 2: podaje Partyka, 2-2, 3-5, 4-6, jak dla mnie Natalia gra zbyt dużo w beckhend Niemce, 4-7, Natalia przegrywa drugiego seta 6-11

Set 3: 0-4. oj ciężko bedzie. Natalia wygląda trochę na zagubioną, kończę relację idę dopingować. będę podawał tylko wynik co jakiś czas,

Set 4: 11:8 dla Natalii!! Gramy dalej!

Set 5: 4:4, 6:6, Natalia prowadzi 8:7, 8:8, 8:9 dla Natalii, trener Kucharski wziął czas
8:10

Natalka przegrywa niestety do 8. Wielka szkoda! Nie będzie złotego medalu w grze pojedynczej juiorek, nie tym razem.