Gorący news

 Komunikat Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny lato (29.07 – 07.08.2021): tutaj 

Sala wrze

 

 

<

Kolejny sezon gramy z LOTTO!

źródło: www.pzts.pl

Niezmiernie miło nam poinformować, że sezon 2020/2021 zagramy pod szyldem LOTTO! To kolejny rok owocnej współpracy Polskiej Superligi Tenisa Stołowego z Totalizatorem Sportowym. Marka LOTTO obecna będzie we wszystkich halach, rundach i meczach o drużynowe mistrzostwo Polski.

Polska Superliga Tenisa Stołowego to najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce,
w której występują największe gwiazdy z naszego kraju i czołowi zawodnicy zagraniczni, a drużyny z Grodziska Mazowieckiego oraz Działdowa wystąpią w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

– Jest nam bardzo miło, że Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, kolejny sezon będzie naszym Partnerem Tytularnym, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii. Dzięki tej umowie możemy przede wszystkim zapewnić kibicom transmisję telewizyjną przynajmniej jednego spotkania w kolejce. Mecze nadal będą pokazywane w stacji Sportklub. Ponadto planujemy jeszcze bardziej się rozwinąć i pójść o kolejny krok do przodu. Mam tu na myśli jeszcze większe wykorzystanie elektroniki i technologii – poinformował prezes Polskiej Superligi Tenisa Stołowego, Zbigniew Leszczyński.

– Należąca do Totalizatora Sportowego marka LOTTO jest nieprzerwanie związana z Polską Superligą Tenisa Stołowego od 2016 roku. To Partnerstwo oznacza rozwój profesjonalnego współzawodnictwa w tenisie stołowym oraz rozgrywek na najwyższym szczeblu, dlatego nie może nas zabraknąć również w tym sezonie. Wspieranie najlepszych w tej dyscyplinie napawa nas dumą i radością. To także dowód na to, że jesteśmy ze sportem w tej trudnej sytuacji, jaką bez wątpienia jest trwająca pandemia koronawirusa – skomentowała Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Marka LOTTO obecna będzie we wszystkich spotkaniach rundy zasadniczej oraz play-off. Logotyp Partnera Tytularnego znajdzie się m.in. na koszulkach i dresach wszystkich zawodników oraz trenerów a także we wszystkich 13 halach. LOTTO pojawi się także przy relacjach telewizyjnych ze spotkań oraz transmisjach internetowych z każdego spotkania. Nasz nowy Partner zagości też w internecie, oraz we wszystkich mediach społecznościowych związanych z LOTTO Superligą Tenisa Stołowego oraz z klubami uczestniczącymi w rozgrywkach.

Totalizator Sportowy od wielu lat jest związany z tenisem stołowym i podejmuje szereg działań, które wzmacniają wizerunek marki LOTTO jako wspierającej tenis stołowy w Polsce. Jednym z nich jest współpraca z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego, który organizuje wiele wydarzeń poświęconych tej dyscyplinie, jak chociażby bardzo popularny cykl pikników „Pingpong na trawie”. Marka LOTTO jest Partnerem Głównym tych imprez, , przyczyniając się do popularyzacji tenisa stołowego wśród Polaków. Od 2017 roku spółka partneruje wydarzeniu Pingpongowy PGE Narodowy. To impreza sportowa dedykowana amatorom. W 2019 r. odbyła się trzecia edycja, która przyciągnęła tłumy – udział wzięło blisko 11 tysięcy osób. Oprócz tego, już kolejny sezon marka LOTTO jest Partnerem Tytularnym drużyny LOTTO ZOOLeszcz Gwiazdy Bydgoszcz, a także będzie Partnerem Głównym przyszłorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy w tenisie stołowym. Niedawno Totalizator Sportowy został Partnerem Głównym 29-krotnych mistrzyń Polski – drużyny KTS Enea Siarka Tarnobrzeg

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku