Gorący news

Prezentujemy Państu nowe produkty z serii Returnboard. Kliknij TUTAJ. Zapraszamy na zakupy do specjalnej rubryki w naszym sklepie: TUTAJ.

 

 

 

 

 

<

Krzysztof Piwowarski pisze

Short and shot

Lucek, Lucjan Błaszczyk po latach wyczynowego odbijania celuloidowej/plastikowej+ piłeczki w tym 38 i 40 powiedział dość. Ze słynnej czwórki, tylko 2 zdecydowało się zająć młodzieżą, i chwała im za to. Mam nadzieję, że trener Lucjan zostanie „Kawalerem Orderu Uśmiechu” czego mu serdecznie życzę.

Małolaty rozpuszczają plotkę, hejt na temat Kingi Stefańskiej. Małoletnie głupole jakoś nie lubią Kingi, czyniąc obrzydliwe ploty na jej temat. Podziwiam Kingę za jej wytrzymałość. Wracając do problemów żeńskiej kadry, to pewien znajomy psycholog zwrócił mi uwagę na pewien problem trenera kobiet. On uważa i nie tylko on, że powstaje uwarunkowanie jakościowe i wynikowe trenujących kobiet, gdzie trenerem jest mężczyzna. Twierdzi się, że gdy nie ma rotacji trenera, to zawodniczki osiągając pewien pułap wynikowy nie są w stanie go przeskoczyć. Nie mnie to wyjaśniać, ale co w tym jest.

Irek K. na fejsie zamieścił stary, bardzo stary artykuł red. Bogdana Latuszkiewicza o Mirku Kłysie, czyli pierwszego prezesa PZTS po odnowie. Nie wnikam już o co chodziło w tej sprawie, ale rzuca mi się w oczy jak podzielono polski tenis stołowy na strefy wpływów, i jak ten podział się utrwalił, i kto ma na co wpływ.

Event na PGE Narodowy 1 września 2018, może cieszyć, ale nie wykorzystuje się takie najazdu, by zorganizować jakiś „mądry” spicz szkoleniowy, dyskusyjny w którym trenerzy mogli by uzyskać pomoc, poradę „jak szkolić panie Prezesie”.

Mazowsze, jak patrzę na wykaz imprez tenisa stołowego, organizowane przez różne organizacje, kluby sportowe, aż prosi się o skoordynowanie tego kalendarza.

Ogłoszenie, sprzedam wymagalne (zasądzone) długi PZTS

Krzysztof Piwowarski

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku