Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Książka Jerzego Grycana już w sprzedaży


Z przyjemnością informujemy, że książka Integralny tenis stołowy autorstwa Jurka Grycana – wychowawcy kilku pokoleń zawodników i trenerów jest już do kupienia.

Image 

Jerzy Grycan:
Pragnę z radością poinformować o napisanej przeze mnie książce Integralny tenis stołowy, która dwa tygodnie temu przybrała fizyczną formę. Książka jest w moim zamierzeniu narzędziem do zaprzyjaźnienia się z każdym, kto chciałby bliżej zapoznać się z ideą integralnego tenisa stołowego, a w szczególności z tym ‚jak sport może zmienić Twój świat na dużo lepsze miejsce do życia i jak możesz osiągnąć wyższe poziomy w grze, szkoleniu, zarządzaniu oraz jakości życia uprawiając tenis stołowy.

Książkę można zamówić wysyłając do mnie zamówienie bezpośrednio lub poprzez
stronę  www.integralnytenisstolowy.com . Proszę tylko podać dane kontaktowe, adres na jaki ma być wysłana, numer NIP-u do faktury, a jutro lub za parę dni znajdzie się w Twoich rękach.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze

Izabela Główczyk / 4.01.2023

Witam serdecznie.
Jestem mamą 9 – letniego Tobiasza, który od siedmiu miesięcy trenuje tenis stołowy. Jest bardzo zafascynowany tym sportem i robi duże postępy. Bierze udział w zawodach i osiąga bardzo dobre wyniki w swojej kategorii wiekowej. Jestem bardzo zainteresowana książką i proszę o informacje i koszt książki „Inteligentny Tenis Stołowy” J. Grycan.

Z.S / 5.01.2023

Witam
Mam jeszcze jeden egzemparz. Ale to książka bardzo trudna do czytania mieszająca tenis stołowy z filozofą, religią. Takie swoista odpowiedź na wszystkie bolączki świata.
Nie polecam dziecku. Prosze zapoznać się z ofeerta w sklepie http://www.ustefiego.pl. Tam są różne broszury szkoleniowe napisane w przystępnej formie.

Maria / 5.03.2023

Witam.Chciałabym kupić książkę „Integralny tenis stołowy” jako prezent imieninowy dla mojego męża(75l),który jest pasjonatem ping-ponga.Przez ostatnie 60 lat „krzewił kulturę fizyczną” a teraz trenuje „narybek” i społecznie IV ligę.Marzeniem byłby autograf autora.

Z.S / 5.05.2023

Witam
Niestety książka wyprzedana

Marcin / 25.02.2024

Dzień dobry. Chciałbym kupić książkę pana Jerzego Grycana pt. integralny tenis Stołowy.

Moje dane kontaktowe to Marcin Wilczyński. Telefon 668444299
Natomiast dane do wysyłki to ulica Dworkowa 10 m 13, 05-077 Warszawa

Z.S / 10.04.2024

Niech sie Pan tylko nie da zwariować.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku