Gorący news

Zapraszamy do świąteczno-noworocznych promocji. Wszystko znajdziecie Państwo: TUTAJ

Czego tu nie ma…Okładziny, deski, roboty, ubrania…

Czas promocji i produktów ograniczony i w różnym czasie.

Dodatkowo: informacja o Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym Brzeg Dolny 2019.

www.ustefiego.pl

 

 

 

<

Leszczyński: Podnosimy standard w Centrum im. A. Grubby…..

źródło: www.pzts.pl

Okres wakacyjny to najlepszy czas na remonty. W Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Gdańsku trwają prace, które mają na celu podniesienie standardu ośrodka.

– Przez długi czas kompletnie nic się nie działo w Centrum Szkolenia im. Andrzeja Grubby. To najwyższy czas, aby poprawić komfort i standard, zarówno dla młodzieży, która mieszka w ośrodku oraz dla trenujących w Gdańsku zawodników – tłumaczy wiceprezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Zbigniew Leszczyński.

W Centrum Szkolenia PZTS doszło do remontu w pokojach oraz części sanitarnej. Modyfikacja dotyczy także części treningowej.

– To prawda, w pokojach wymieniliśmy pierwszą partię łóżek. Doszło też do pierwszych prac remontowych w pionie sanitarnym. To początek, bo sukcesywnie będziemy podnosić standard części mieszkalnej ośrodka. Nie zapomnieliśmy także o sali treningowej. Nowa wykładzina typu teraflex będzie rozłożona na całej powierzchni hali – cieszy się Leszczyński.

Wszelkie prace remontowe powinny zakończyć się do końca wakacji. Wszystko po to, by trenująca w Centrum Szkolenia PZTS młodzież mogła w spokoju rozpocząć naukę od 3. września.

Komentarz:
I bardzo dobrze, że wreszcie pomyślano remoncie.
Panie prezesie Leszczyński – 2 rzeczy:
– łazienki w pokojach, bo tak to jest standard nawet nie bursy
– przegrodźcie ruchomą ścianą-kurtyną halę na 2 przynajmniej części, plusów chyba nie muszę tłumaczyć….
Z.S

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

Zbyszek Pietkiewicz / 14.08.2018

Zbyszek Pietkiewicz Farsa, w XXI wieku Prezes odpowiedzialny za szkolenie zajmuje się sprawami rodem z PRI-u, a oficjalna strona mojego ulubionego sportu te wypociny upublicznia.
A teraz poważnie. Zmiana łóżek, wymiana deski sedesowej nie wpłyną na jakość i skuteczność szkolenia. Tylko radykalne zmiany w myśleniu zgodne ze współczesnymi trendami w sporcie mogą dać kolejne dobre wyniki najpierw w sporcie młodzieżowym, a w przyszłości w seniorskim. Ostatnie ME K i J pokazały brak syetemu szkolenia, udowodniły, że Ośrodek w Gdańsku w obecnym kształcie jest nie wydolny. Wszystkie medale zostały zdobyte przez zawodników, którzy bądź szybko zrezygnowali ze szkolenia w ośrodku lub nigdy z niego nie korzystali.

pytia / 15.08.2018

panie zbyszek byt kształtuje świadomość jakosc bytowania to lepsza jakosc treningu! pzts chce podniesc jakosc swego postrzegania takze w sferze bytowania bo tego oczekuja opiekunowie a poza tym takie czasy. co do jakosci szkolenia no coz to zostalo na lpoziomie prl e

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku