Gorący news

Nowy sklep www.ustefiego.pl już do Państwa dyspozycji!

Nowy sklep

<

List sędziów do PZTS-u

 

 

My niżej podpisani sędziowie międzynarodowi zwracamy się z prośbą o ustosunkowanie się do naszych wątpliwości związanych z nieprawidłowościami w funkcjonowaniu PZTS w kwestii spraw sędziowskich. Po wyborze Pana na Prezesa Związku byliśmy pełni nadziei na powrót do normalności i nadal jej nie tracimy. Liczymy bardzo na Pana zaangażowanie w tej kwestii. Nie negujemy tego, że nie posiadając licencji nie jesteśmy wyznaczani na mecze ligowe, chociaż przez to bardzo się obniżył poziom sędziowania, a chyba nie o to chodzi sternikom PZTS przy promocji naszej dyscypliny sportu. Sam nabór kandydatów na sędziów licencjonowanych przypominał przysłowiową łapankę, gdzie zdawano do przysłowiowego skutku, aby tylko „wyrobić normę”. Moglibyśmy w tym miejscu podać wiele przykładów niekompetencji wynikających z naszych obserwacji podczas transmisji internetowych lub bezpośrednio uczestnicząc w meczach jako widzowie. Uważamy, że najlepszą formą podnoszenia umiejętności jest udział w kursokonferencjach (odbywały się w ubiegłych latach w Ciechanowie, Radomiu, Bydgoszczy).  Kolejną bulwersującą sprawą jest nasz udział w turniejach zagranicznych, a w zasadzie ich brak. Dostajemy informację na pocztę, że jest możliwość wyjazdu na turniej zagraniczny, dokonujemy zgłoszenia w terminie, a następnie po jakimś czasie na stronie PZTS ukazuje się informacja o osobach zakwalifikowanych (rzekomo przez organizatora turnieju). Z nieoficjalnych źródeł wynika, że nasze zgłoszenia nie są w ogóle wysyłane. W związku z powyższym prosimy o przysłanie nam zgłoszenia sędziów przez PZTS na turniej w Cluj. Wcześniej podobnie było w przypadku turnieju w Ołomuncu. Chcielibyśmy wiedzieć kto ostatecznie decyduje o obsadzie.

Prosimy o ustosunkowanie się do powyższych kwestii. W przypadku braku reakcji będziemy musieli podjąć odpowiednie działania.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

(Nazwiska znane redakcji)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

serw / 18.07.2018

Nowi sędziowie nie znają się na przepisach. Przybyłowicz i Fidala odsunęli fachowców bo nie pasowali.
Dajcie trochę czasu Żakowi – będzie lepiej. Szumacher nic do tego nie ma, tak samo jak Leszczyński. Poza tym oni nie mają pojęcia o tym temacie.
Życzę powodzenia

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku