Gorący news

Nowy sklep www.ustefiego.pl już do Państwa dyspozycji!

Nowy sklep

<

Longin Wróbel pisze

Witam! Szef Wyszkolenia PZTS  Stefan Dryszel wyznaczył trenera Grzegorza Nużyńskiego oraz mnie ( w zastępstwie trenera Pietkiewicza) do przeprowadzenia konsultacji szkoleniowej z kadetami i kadetkami Kadry Narodowej.

W Centrum Szkolenia PZTS w Gdańsku młodzież i ja zostaliśmy przyjęci z wielką sympatią i otrzymaliśmy wszelką niezbędną pomoc w realizacji tego zadania.

Trener Nużyński znakomicie poprowadził zajęcia z przygotowania fizycznego, natomiast treningi techniczno-taktyczne prowadzili: Piotr Szafranek i Alan Woś (chłopcy) oraz Michał Dziubański i ja (dziewczyny).

W moim przekonaniu konsultacja była owocna, a młodzież zadowolona.
Podczas tego 5-dniowego pobytu (10-15.12.17r.) miałem możliwość porozmawiania z zawodnikami i zawodniczkami, przyjrzeć się z bliska działalności ośrodka i pracy trenerów.

Uważam, że głoszone w naszym środowisku nie najlepsze opinie o pracy OSSM PZTS w Gdańsku są niesprawiedliwe i nieprawdziwe.

Trenera Dziubańskiego znam od ponad 20-lat i uważam go za dobrego fachowca i porządnego człowieka. Jestem przekonany, że aktualnie w kraju nie mamy lepszego trenera od szkolenia kobiet.

Trenerów Szafranka i Wosia znam przede wszystkim jako dobrych tenisistów i nie  podejmuje się oceny ich kwalifikacji trenerskich.

Natomiast co do zaangażowania w/w szkoleniowców to jestem przekonany, że jest ono wysokie, a potwierdzeniem tego może być monitoring, który władze PZTS mogą na bieżąco śledzić w Warszawie.
Pozdrawiam – Longin Wróbel ( w latach 2004-2009 szef Rady Trenerów PZTS)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

Z.S / 17.12.2017

Do Grzegorza Nurzyńskiego – odbierzesz kiedyś telefon ode mnie?
Z.Stefański

Z.S / 20.12.2017

Nie jestem pewien, że Michał Dziubański jest jedynym zbawcą żeńskiego tenisa stołowego. Taka opinia chyba obraża pozostałych szkoleniowców z dorobkiem.Cenię go za pracę i zaangażowanie, ale uważam, że powinien odejść i dać szansę innym. Pamiętajmy, że w ciągu tych już chyba niespełna 10 lat jego 2 tak forowane zawodniczki -przy całym szacunku do ich pracy- nie zdobyły żadnego medalu singlowego w ważnej imprezie rangi mistrowskiej. Koniec końców to sport indywidualny. Może powinien zająć się inną pracą w związku?

obserwator / 20.12.2017

Konsultacja p.Wróbla polegała na trenowaniu swojej córki i nie zwracaniu uwagi na nic innego i nikogo innego. Każdy to widział i każdy to doskonalenie o tym wie.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku