<

Maciej Kubik Mistrzem Europy kadetów w grze podwójnej!

Maciej Kubik (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) i Ivor Ban zostali Mistrzami Europy Kadetów w grze podwójnej! Polsko-chorwacki duet rozbił w finale parę gospodarzy: Andreia Tomica i Dariusa Movileanu 3:1.

Finał gry podwójnej był uwieńczeniem wspaniałych meczów deblowych Kubika i Bana. Nie przypadkowo zostali rozstawieni na tych mistrzostwach z numerem 1. Polak i Chorwat sprostali zadaniu  i nie ulegając presji pewnie kroczyli po tytuł od początku turnieju. Dodajmy, że od początku rywalizacji deblowej stracili zaledwie 3 (!) sety!

W finale popisali się fantastyczną pogonią w ostatnim secie, kiedy rywale zbudowali kilkupunktową przewagę. Udowodnili tym samym świetne przygotowanie mentalne do zawodów.

Przypominamy, że Kubik zagra jeszcze w finale gry pojedynczej o godz. 13:50 z Francuzem Myshaalem Sabhim (3). Transmisja na www.bit.ly/2NCgrjq