Gorący news

Promocja świąteczno-noworoczna: tutaj.

 

Jedna z atrakcyjnych ofert na www.ustefiego.pl

 

<

Niewiele brakło


 Turniej German Open nie jest udany dla Polaków. W turnieju singlowym nie ma już reprezentantów Polski.

Image

 Najbliższy awansu do 3 rundy turnieju głównego był Lucjan Błaszczyk. Po zwycięstwie nad Nigeryjczykiem Toriolą w drugiej rundzie, Lucjan trafił na Niemca Torbena Wosika. Pomimo prowadzenia 2-1 w setach, a nawet 9-5 w piątym secie, nie udało się Błaszczykowi wygrać tego spotkania. Szkoda, 3 runda a może i więcej pozwoliłaby mu poczuć się pewniej przed zbliżającym się turniejem Polish Open w Warszawie.

W pierwszej rundzie odpadł Bartosz Such oraz Wang. Bartek trafił na zwycięzcę rozgrywanego przed tygodniem Pro Touru w Rosji, Hou Yingchao. Suszi przegrał w 5 setach. Hou w następnej kolejce gładko pokonał Ovtcharova, 4-0. Wang natomiast, po bardzo dramatycznym meczu, dopiero na przewagach w 7 secie, musiał uznać wyższość Szweda Hakanssona.

Aktualny mistrz Polski Jakub Kosowki przegrał awans do turnieju głównego ze swoim partnerem klubowym Japończykiem Kishikawą. Kishikawa sprawił natomiast niespodziankę, ogrywając w pierwszej rundzie Niemca Suessa, przegrał jednak w następnej rundzie z Matsushita.
Do innej, tym razem większej niespodzianki, doszło w meczu Baum – Crisan. Młody Niemiec ograł w 5 setach dużo wyżej notowanego od siebie Rumuna. Przegrał także Austriak Werner Schlager, który nie dał rady grającemu w Hiszpanii Chińczykowi Guo. Guo wygrał także następny mecz i w 3 rundzie zmierzy się z Trinko Keenem.

W turnieju pozostał jeszcze polski debel: Błaszczyk- Wang.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku