Gorący news

Zapisy na roboty. Więcej: tutaj

 

<

Pan Marek Rzemek pisze

 

„Szkolenie dzieci i młodzieży w tenisie stołowym. Zarys przygotowań do mistrzostwa.”

Od autora

Propozycje, bo tak należy rozumieć uwagi zawarte w dalszych rozdziałach, mają za zadanie skłonić do przemyślenia  priorytetów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Dotyczyć to powinno, tak trenerów klubowych, jak prowadzących prywatne (szumnie zwane) Akademie Tenisa Stołowego.

Analitycznym okiem powinni spojrzeć na propozycje działacze OZTS-ów, i mam nadzieję, decydenci PZTS.

Wydaje się, że należałoby zrewidować dotychczasowe ustalenia, i szkoleniowe, i organizacyjne.

Rozumiem, że niektóre postulaty mogą być kontrowersyjne, ale jeżeli inni trenerzy podzielą się swoimi uwagami i propozycjami, w efekcie można będzie wybrać najlepsze i ( liczę na to, że PZTS będzie się poczuwał) zorganizować konferencję, która da podstawy do wypracowania  Modelu Szkolenia.

Model taki, opatrzony wskazówkami dotyczącymi realizacji, mógłby zostać wydany w formie podręcznika i być pomocą nie tylko dla szkoleniowców, ale również dla studentów AWF-ów w ramach specjalizacji, a także słuchaczy kursów instruktorskich.

Nie znaczy to, że wszyscy mieliby pracować tak samo.

Znaczy to, że byłyby wskazówki do prowadzenia lepszego autorskiego szkolenia. Poruszam tylko niektóre problemy, ale mam nadzieję, że inni szkoleniowcy nie zawiodą …

Marek Rzemek

cdn ( )

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku