Gorący news

Nowy sklep www.ustefiego.pl już do Państwa dyspozycji!

Nowy sklep

<

Patryk Zatówka…

Patryk Zatówka bojowo nastawiony przed Hungarian Open

Turniej Hungarian Open w Budapeszcie zbliża się wielkimi krokami. W dniach 16-21 stycznia w zawodach w stolicy Węgier weźmie udział aż dziesięciu reprezentantów Polski. Obok Natalii Partyki, Natalii Bajor, Klaudii Kusińskiej, Kingi Stefańskiej, Katarzyny Grzybowskiej-Franc, Li Qian, Tomasza Kotowskiego, Marka Badowskiego oraz Jakuba Dyjasa na starcie pojawi się również młody i perspektywiczny Patryk Zatówka.

20-latek w rozmowie z naszym portalem napawa optymizmem. – Wyruszam z nastawieniem bojowym. Cały czas przygotowuję się do tych zawodów, mocno trenowałem i na stole i na siłowni. Plan jest taki, żeby trafić z formą i zagrać jak najlepszy tenis jestem w stanie. Celów wynikowych sobie nie stawiam, skupiam się jedynie na dobrej grze i do tego będę dążył. Jak będzie dobra gra, to przy okazji można osiągnąć fajny wynik. Mam nadzieję, że sprawię parę niespodzianek na tym turnieju.

Jakie wspomnienia ma Zatówka z rywalizacją w kraju Madziarów? – Zawody kojarzą mi się z moim pierwszym w życiu wygranym turniejem międzynarodowym. Byłem wtedy bardzo młody, choć ten turniej zapadł mi w pamięć, gdyż usłyszałem podczas dekoracji Mazurka Dąbrowskiego. Z poprzednich edycji mam nie za dobre wspomnienia, gdyż prowadziłem wtedy z Belgiem Jeanem Michelem Saivem w ostatnim secie i miałem nawet parę piłek meczowych, których nie wykorzystałem, jednak zapominam o tym i skupiam się na teraźniejszości.

Z Patrykiem Zatówką rozmawiał Maciej Mikołajczyk

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku