Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Piotr Chodorski: Mam nadzieję, że kluby mnie docenią

Piotr Chodorski: Mam nadzieję, że kluby mnie docenią

Piotr Chodorski urodził się 10 grudnia 1991 roku. Obecnie reprezentuje KS Spójnia Warszawa. Doświadczony zawodnik stołecznego klubu w krótkiej rozmowie z naszym portalem skomentował m.in. swój ostatni ligowy pojedynek i zdradził, że w niedalekiej przyszłości interesuje go tytuł mistrza kraju.

26-latek nie znosi pauzy w rozgrywkach. Jak spędził więc ten wolny czas? – Przerwa to najgorszy okres dla zawodnika, który nie ma trenera i musi sobie od dłuższego czasu radzić sam. Myślę, że wpłynęła ona na moją porażkę z Siruckiem, bo uważam, że byłem do tego meczu źle przygotowany. Grudniowa pauza to taka, kiedy sporo czasu spędza się z rodziną. U nas jest taka tradycja, że od 20 grudnia do końca roku jesteśmy z bliskimi, ale teraz wiem, że nawet w tym okresie trzeba znaleźć czas także na trening – mówi wyraźnie rozczarowany swoją formą Piotrek.

Chodorski z Pavlem Siruckiem stoczył przed tygodniem niezwykle zacięty bój, przegrywając z nim dopiero po piątym secie. – On wygrał zasłużenie, choć jeszcze raz powtórzę, że nie byłem do tej potyczki w stu procentach przygotowany. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie kluby mnie docenią i będę miał szansę dać mu porządny rewanż. Co do stylu Pawła, to myślę, że mnie niczym nie zaskoczył, grał ofensywnie. Oczywiście ma lepszy backhand, ale ja się tego nie bałem. W decydującej partii zagubiłem się trochę psychicznie i zacząłem grać krótko, a mój przeciwnik to wykorzystał i świetnie atakował z krótkich piłek – relacjonuje reprezentant warszawskiego zespołu.

26-latek nastawia się nie tylko na grę w lidze. – Chciałbym zdobyć w końcu medal MP w singlu i to mnie interesuje na przełomie pięciu lat – zdradził swoje plany ambitny pingpongista.

Z Piotrem Chodorskim rozmawiał Maciej Mikołajczyk

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku