Gorący news

 Komunikat Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny lato (29.07 – 07.08.2021): tutaj 

Sala wrze

 

 

<

Polacy wracają…

źródło: www.pzts.pl
Turniejami Bulgaria Open i Czech Open polscy reprezentanci rozpoczynają cykl startów w World Tourach w II półroczu 2017.

W pierwszych zawodach w Panagyurishte (15-20 sierpnia) startować będzie na własny koszt Kinga Stefańska, a w Ołomuńcu (22-27 sierpnia) – Natalia Partyka, Katarzyna Grzybowska-Franc, Magdalena Sikorska, Kinga Stefańska i Jakub Dyjas, Wang Zeng Yi, Daniel Górak, Marek Badowski i Robert Floras.

– Nastąpiła jedna zmiana w kadrze Polski na turniej Czech Open. Zamiast Tomasza Kotowskiego zagra Robert Floras, który pierwotnie był uwzględniony w składzie na Uniwersjadę w Tajpei. Do Azji w jego miejsce poleci Michał Bańkosz – mówi dyrektor sportowy Polskiego Związku Tenisa Stołowego Stefan Dryszel.

Roszady w składzie sprawiły, że w Czechach startować będą wszyscy podopieczni trenera Tomasza Krzeszewskiego, którzy w połowie września zagrają w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Luksemburgu.

Z kobiecej reprezentacji do Tajwanu udadzą się Natalia Bajor i Klaudia Kusińska. Li Qian na początku września przylatuje do Polski i weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji w Gdańsku.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku