Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Polska Superliga nasilniejsza w Europie?

Komentarz redakcji: składy robią wrażenie.
Pytanie do inwestujących duże pieniądze w zawodników spoza Polski:
Czy nie lepiej 10% tych pieniędzy przeznaczanych na pensje i premie zagranicznych gwiazd zainwestować w rodzimych trenerów i polskie dzieci?
Jak słyszę kolejny bardzo dobry polski trener dzieci i młodzieży chce opuścić Polskę.
A może nie mam racji i to silna liga stanie się trampoliną wielu międzynarodowych karier polskich zawodników.
Tylko pytanie następne: kto ma ich szkolić i z jakich materiałów szkoleniowych ma się uczyć?

A oto news ze strony polskiej Superligi zatytułowany:
Znamy składywszystkich druzyn LOTTO Superligi.
źródło: https://www.superliga.com.pl
Poznaliśmy składy wszystkich ekip LOTTO Superligi na sezon 2017/2018. Okienko transferowe tradycyjnie przyniosło kilka ciekawych transferów. Jednym z debiutanów w polskiej lidze będzie Fan Shengpeng, który występuje także w chińskiej Superlidze.
Chińczyk podpisał kontrakt w przerwie wakacyjnej z szóstą drużyną poprzedniego sezonu – Morlinami Ostróda. Do zespołu Tomasza Krzeszewskiego dołączyli także Kanadyjczyk Wang Zhen oraz Czech Dmitrij Prokopcov. Aktywny na rynku transferowym był także Kolping Frac Jarosław. Do drużyny z Podkarpacia przyszli Anglik Paul Drinkhall, Chorwat Tomislav Pucar, Patryk Zatówka oraz Chińczyk Hou Yingchao. Szczególnie zakontraktowanie tego ostatniego zawodnika może sprawić, że jarosławianie będą się bić w tym sezonie o awans do fazy play off.
 
Do ciekawszych transferów należy także uznać zakontraktowanie Chińczyka Zhanga Chao w Dekorglassie Działdowo. Zhang jest jednym z trzech Azjatów, którzy w tym sezonie mają podpisane umowy kontraktowe z uczestnikiem fazy play off z poprzedniego sezonu. Oprócz Chińczyka w szeregach Dekorglassu występować będą Wong Chun Ting i Japończyk Kenta Matsudaira.
 
Zdecydowanie najliczniejszy skład zbudowała w przerwie wakacyjnej Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz. Ekipa Zbigniewa Leszczyńskiego zakontraktowała aż siedmiu obcokrajowców! Żaden inny zespół zgłoszony do startu w LOTTO Superlidze nie ma w swoich szeregach aż tylko zawodników z poza naszego kraju.
 
Nowymi twarzami w LOTTO Superlidze są m.in. Chińczycy Han Chuanxi (Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Wei Cai (Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz) i Zihao Geng (Unia AZS AWFiS Gdańsk), przedstawiciel Hongkongu Ng Pak Nam (Palmiarnia Zielona Góra) czy Tajwańczyk Peng Wang-Wei (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów).
 
Skład drużyn – zobacz TUTAJ

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku