Gorący news

 Komunikat Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny lato (29.07 – 07.08.2021): tutaj 

Sala wrze

 

 

<

Procentuje praca w Polsce

Komentarz: szanowny panie prezesie – po pierwsze gratulacje. A po drugie wolałbym dożyć czasów, żeby pan powiedział kiedyś: procentuje praca w Polsce z polskim zawodnikami….

źródło: www.pzts.pl
„Zaprocentowała praca z zawodnikami na miejscu, w ośrodku treningowym w Grodzisku Mazowieckim” – uważa prezes Dartomu Bogorii Dariusz Szumacher. Tenisiści stołowi tego klubu zagrają o siódmy tytuł mistrzów Polski.

Broniący tytułu zespół z Grodziska nie był uważany za faworyta półfinału play-off z Dekorglassem Działdowo, który niedawno triumfował w europejskich rozgrywkach Pucharu ETTU. W barwach Dartomu Bogorii nie mógł zagrać Japończyk Masaki Yoshida, z kolei wśród rywali zabrakło Wong Chun Tinga z Hongkongu i Kenty Matsudairy z Japonii, ale był dawny mistrz świata w mikście Zhang Chao.

 W Grodzisku drużyna Dekorglassu wygrała 3:1, a dwa punkty zdobył Słowak chińskiego pochodzenia Wang Yang; do tego bilans setów 10:4. W rewanżu Dartom Bogoria musiał wygrać 3:0 i… taki wynik osiągnął.

– To był szalony mecz. Nie mieliśmy dwumeczu w LOTTO Superlidze z taką dramaturgią – ocenił Szumacher, szef Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej na stronie LOTTO Superligi!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku