Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Procentuje praca w Polsce

Komentarz: szanowny panie prezesie – po pierwsze gratulacje. A po drugie wolałbym dożyć czasów, żeby pan powiedział kiedyś: procentuje praca w Polsce z polskim zawodnikami….

źródło: www.pzts.pl
„Zaprocentowała praca z zawodnikami na miejscu, w ośrodku treningowym w Grodzisku Mazowieckim” – uważa prezes Dartomu Bogorii Dariusz Szumacher. Tenisiści stołowi tego klubu zagrają o siódmy tytuł mistrzów Polski.

Broniący tytułu zespół z Grodziska nie był uważany za faworyta półfinału play-off z Dekorglassem Działdowo, który niedawno triumfował w europejskich rozgrywkach Pucharu ETTU. W barwach Dartomu Bogorii nie mógł zagrać Japończyk Masaki Yoshida, z kolei wśród rywali zabrakło Wong Chun Tinga z Hongkongu i Kenty Matsudairy z Japonii, ale był dawny mistrz świata w mikście Zhang Chao.

 W Grodzisku drużyna Dekorglassu wygrała 3:1, a dwa punkty zdobył Słowak chińskiego pochodzenia Wang Yang; do tego bilans setów 10:4. W rewanżu Dartom Bogoria musiał wygrać 3:0 i… taki wynik osiągnął.

– To był szalony mecz. Nie mieliśmy dwumeczu w LOTTO Superlidze z taką dramaturgią – ocenił Szumacher, szef Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej na stronie LOTTO Superligi!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku