Gorący news

Promocja Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny 2020: tutaj

Sala wrze

<

Robert Floras z 3 złotymi medalami

źródło: www.superliga.com.pl

Z trzema złotymi medalami z akademickich mistrzostw Europy w Ołomuńcu wróci do Polski Robert Floras. Zawodnik 3S Polonii Bytom w czeskiej imprezie wygrał rywalizację w grze pojedynczej, grze podwójnej i turnieju drużynowym.

Reprezentacja PWSZ-u Wałbrzych do Ołomuńca udała się w bardzo silnym składzie. Barwy uczelni z Dolnego Śląska w AME bronili Robert Floras (3S Polonia Bytom), Paweł Fertikowski (Dekorglass Działdowo), Piotr Chodorski (Spójnia Warszawa), Bogusław Koszyk (Warta Kostrzyn) i Wojciech Niedźwiedzki (Odra Głoska).
Niekwestionowanym liderem ekipy Tomasza Durajczyka był Robert Floras, który zwyciężył w najbardziej prestiżowej konkurencji mistrzostw – grze pojedynczej. W finale singla pingpongista 3S Polonii Bytom pokonał nowego gracza Spójni Warszawa – Piotra Chodorskiego 3:0. Robert Floras stanął także na najwyższym stopniu podium w rywalizacji deblistów wspólnie z Pawłem Fertikowskim. Obydwaj zawodnicy jeszcze kilka lat temu zdobywali wspólnie punkty dla grodziskiej Dartom Bogorii. Ołomuniec dla Florasa i Fertikowskiego jest bardzo szcześliwy, bo właśnie w tym mieście wygrali jedne z zawodów zaliczanych do cyklu World Tour w deblu – Czech Open.
Swoją dominację wałbrzyszanie potwierdzili także w zmaganiach drużynowych, zajmują pierwsze miejsce. W decydującym o triumfie spotkaniu, PWSZ Wałbrzych pokonał Technical Universitety of Ostrava 3:2.
Mateusz Przybył

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku