Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Rzeszowscy juniorzy podbili Gorzów Wielkopolski

źródło: www.pzts.pl


Zuzanna Wielgos i Szymon Kolasa z Politechniki Rzeszów sięgnęli po złote medale 1. Grand Prix Polski Juniorów w Gorzowie Wielkopolskim. Oba finałowe pojedynki miały po siedem odsłon, a kibice z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji.

Wielgos (12) stworzyła w finale świetne widowisko z zawodniczką krakowskiej Bronowianki Iloną Sztwiertnią (10). Rzeszowska akademiczka, po dreszczowcu, wygrała 4:3 (-6,9,-10,6,5,-10,5).

Po brąz sięgnęła rozstawiona z jedynką Natalia Szymczyk (Skarbek Tarnowskie Góry), która uległa w półfinale Wielgos w siedmiu setach oraz Zuzanna Sułek (19) z LKTS-u Luboń (przegrała w 1/2 finału ze Sztwiertnią 1:4).

<<<SZCZEGÓŁOWE WYNIKI>>> 

Nie mniej ciekawie było u juniorów. Spotkanie finałowe również trwało aż siedem setów, ale ostatecznie górą był Kolasa, który pokonała Miłosza Redzimskiego (11) z Bogorii Grodzisk Mazowiecki 4:3 (9,-10,14,4,-7,-9,5).

Na najniższym stopniu podium stanęli Łukasz Sokołowski (31) i Kuba Kwapiś (5). Pingpongista Ostródzianki Ostróda uległ w meczu o finał Redzimskiemu 1:4, a reprezentant Gorzovii został wyeliminowany w półfinale przez Kolasę 1:4.

<<<SZCZEGÓŁOWE WYNIKI>>>

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku