Gorący news

Zapraszamy do świąteczno-noworocznych promocji. Wszystko znajdziecie Państwo: TUTAJ

Czego tu nie ma…Okładziny, deski, roboty, ubrania…

Czas promocji i produktów ograniczony i w różnym czasie.

Dodatkowo: informacja o Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym Brzeg Dolny 2019.

www.ustefiego.pl

 

 

 

<

Samsonov, Schlager, Persson i Błaszczyk na PGE Narodowym!

Komentarz:
Lucek: wszystkiego najlepszego w następnych etapach Twojego życia.
Z.S

źródło: www.pzts.pl

Gwiazdy tenisa stołowego – Vladimir Samsonov, Werner Schlager, Joergen Persson i oficjalnie kończący karierę Lucjan Błaszczyk – wystąpią 1 września w drugiej edycji „Pingpongowego PGE Narodowego”. Na płycie stołecznego obiektu będzie 100 stołów do gry na 100-lecie niepodległości.

– Po wielkim sukcesie zeszłorocznego wydarzenia, wiedzieliśmy, że musimy pójść za ciosem i zorganizować kolejną edycję Pingpongowego PGE Narodowego z jeszcze większą pompą. To wydarzenie ma na celu propagowanie i upowszechnianie tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży jako dyscypliny sprawiającej grającym wiele frajdy – powiedział prezes PZTS, Dariusz Szumacher.

Dla uczczenia w sportowy sposób setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, na płycie stadionu będzie 100 stołów do ping-ponga. Rozgrywki prowadzone będą od godz. 10:00 do 20:00. Oficjalnie karierę zakończy jeden z najlepszych polskich zawodników w historii, multimedalista mistrzostw Europy i kraju Błaszczyk.

– Już nie mogę się doczekać widoku 100 stołów na płycie naszego najpiękniejszego stadionu. Będzie to dla mnie wyjątkowy dzień, który wywoła wspomnienia i zapewne nostalgiczny nastrój. Dominować będzie jednak radość, jestem niezwykle szczęśliwy, że zaproszenie przyjęli moi przyjaciele, wielkie gwiazdy tenisa stołowego: Vladimir Samsonov, Werner Schlager i Joergen Persson. Chyba nie można sobie wyobrazić lepszego zakończenia kariery, w doborowym gronie, na pięknym obiekcie, z uroczystą oprawą – stwierdził czterokrotny olimpijczyk Błaszczyk, który już pracuje jako trener.

Zawody gwiazd z udziałem medalistów największych imprez międzynarodowych: Samsonova (wicemistrz świata z 1997 roku), Schlagera (mistrz globu 2003), Perssona (mistrz świata 1991, wicemistrz 1989) i Błaszczyka rozpocznie się o 11.30. W ramach Pinpongowego PGE Narodowego odbędzie się także sześć turniejów dla dzieci i młodzieży, i tych z klubów, i niezrzeszonych. Organizatorzy zapowiadają także rywalizację w kategorii open.

Trenerzy reprezentacji Polski i zawodnicy wszystkim chętnym będą udzielać wskazówek dotyczących np. techniki gry. Będzie można zdobywać tzw. sprawności, a w nagrodę czekają pamiątkowe medale.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku