Gorący news

Obóz w Polsce się odbędzie! Komunikat tutaj.

Bino, Zbyszek i Marek

 

 

<

Tomasz Lewandowski: Przerwa dobrze mi zrobiła

Tomasz Lewandowski: Przerwa dobrze mi zrobiła

Tomasz Lewandowski urodził się 2 sierpnia 1985 roku. Obecnie reprezentuje klub Fibrain AZS Politechnika Rzeszów. Doświadczony zawodnik w krótkiej rozmowie z naszym portalem skomentował m.in. swój występ w ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Dekorglassowi Działdowo.

Jak Tomek przetrwał ponad miesięczną przerwę w rozgrywkach? –Miałem poważne problemy z barkiem, więc przerwa dobrze mi zrobiła. Miałem zabieg wszczepienia komórek macierzystych i musiałem pauzować przez dwa tygodnie. Wtedy wybrałem się z żoną na Malediwy, a po powrocie wspólnie z Karolem Paśko i we współpracy z MC Sport organizowaniem ferie dla dzieci w Wałbrzychu, następnie skoncentrowałem się już tylko na treningu. Cały czas przygotowuje się z trenerem od motoryki, który pomaga mi utrzymać jak najlepszą formę – zdradza 32-latek.

Z jakim nastawieniem Lewandowski rozpoczyna nowy 2018 rok? –Cele zawsze staram sobie stawiać realne, ale i poprzeczkę bardzo wysoko. Drużynowo liczę na medal, co byłoby na pewno sporą niespodzianką, natomiast jeżeli chodzi o turnieje indywidualne, to jestem mistrzem Polski z 2016 roku i sądzę, że stać mnie na powtórzenie tego sukcesu. Na osiągnięcie takiego rezultatu składa się jednak wiele czynników i one wszystkie muszą się zazębić – nie ukrywa swoich wielkich ambicji zawodnik rzeszowskiego zespołu.

W miniony weekend w hicie LOTTO Superligi po niezwykle wyrównanym meczu Fibrain AZS Politechnika Rzeszów pokonała na wyjeździe 3:2 Dekorglass Działdowo. Jednym z bohaterów przyjezdnych był Tomek, który wprawdzie przegrał 1:3 z Wangem Yangem, ale wyszarpał cenny punkt w decydującym starciu z Jirim Vrablikiem. – Co do tego spotkania, to nie jestem zawodnikiem, który dobrze gra na obronę, ale cały czas się uczę i wyciągam wnioski i w tej grze zaprezentowałem się zdecydowanie lepiej niż we wcześniejszych konfrontacjach. W pojedynku z Jurkiem nie zjadł mnie stres, byłem pewny siebie i to było kluczem do zwycięstwa – skwitował Polak.

Lewandowski z bardzo dobrej strony zaprezentował się w rozegranym w Łomży 3. Grand Prix Polski Seniorów, przegrywając w finale po zaciętej walce z Konradem Kulpą, z którym dotychczas zawsze wygrywał.

Z Tomaszem Lewandowskim rozmawiał Maciej Mikołajczyk

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku