Gorący news

 Komunikat Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny lato (29.07 – 07.08.2021): tutaj 

Sala wrze

 

 

<

TOP 10 w Worcester: Polskę reprezentować będzie Samuel Kulczycki

źródło: www.pzts.pl
15-letni Samuel Kulczycki (ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz) zagra w turnieju kadetów Europe Youth Top 10, który w dniach 8-10 września odbędzie się w Worcester w Anglii. Niedawno zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Europy w Portugalii.

Nazwiska zawodniczek i zawodników, którzy wystąpią w zbliżającej się edycji TOP 10 kadetów i juniorów opublikowała ETTU na swojej stronie internetowej.

Samuel Kulczycki rozstawiony jest z nr 8. Oprócz niego wystartują dwaj najlepsi zawodnicy ostatnich lat – Mistrz z 2016 i 2017 roku Vladimir Sidorenko (Rosja) i Wicemistrz z edycji 2016, 2017 Truls Moregard (Szwecja).

Na liście są także Maksim Grebnev (Rosja), Bilal Hamache (Francja), Kay Stumper (Niemcy), Csaba Andras (Węgry), Dorian Zheng (Francja), Olav Kosolosky (Belgia) i Ethan Walsh (Anglia).

Poza Vladimirem Sidorenko, z nr 1 w Anglii zagrają – w juniorach Rumun Cristian Pletea, w juniorkach Rumunka Adina Daiconu, a w kadetkach Rosjanka Elizabet Abraamian.

Rok temu turniej TOP 10 odbył się w Pradze – 5 miejsce w kadetkach zajęła Anna Węgrzyn, obecnie grająca już w kategorii juniorek. Polka wygrała 5 z 9 meczów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku