Gorący news

 Komunikat Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny lato (29.07 – 07.08.2021): tutaj 

Sala wrze

 

 

<

Trener Dziubański(tytuł redakcji):

źródło: www.pzts.pl


Dziubański: Dziewczyny zagrały na maksa. Jestem z nich dumny!

Biało-czerwone ostatecznie zajęły miejsca 15-16 podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Halmstad. Dumny z postawy Polek jest szkoleniowiec kadry, Michał Dziubański.
07.05.2018
PZTS
Źródło: Artykuł PZTS
Biało-czerwone ostatecznie zajęły miejsca 15-16 podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Halmstad. Dumny z postawy Polek jest szkoleniowiec kadry, Michał Dziubański.

W fazie grupowej biało-czerwone wygrały tylko z Czeszkami 3:2, a poza tym uległy Korei Północnej 0:3, Tajwanowi i Rumunii po 1:3 i Holandii 2:3. W spotkaniu o miejsca 13-24 pokonały Brazylię 3:1, a następnie Szwecję 3:2.

– Jestem dumny z dziewczyn. Walczyliśmy o każdą piłkę. Zostawiliśmy kawał serducha i zdrowia przy stole i za to chciałem każdej reprezentantce podziękować. Proszę mi wierzyć to był morderczy turniej! Jest gdzieś smutek, że nie udało się zrobić więcej, ale zapewniam, że jako drużyna zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. Cieszę się z wprowadzenia do kadry Natalii Bajor, która grała w trudnych meczach i udźwignęła ich ciężar. Cieszy postawa Li Qian, która jest liderką z krwi i kości. Kasia i Natalia jak zwykle bardzo profesjonalnie podeszły do turnieju. Wygrały ze Szwedką Matildą Ekholm, która do spotkania z Polkami była niepokonana. To są wartościowe i waleczne dziewczyny! – podsumował trener kadry, Michał Dziubański.

Li Qian z Enea Siarki Tarnobrzeg oraz Natalię Bajor reprezentującą AZS UE Wrocław kibice będą mogli zobaczyć w akcji już najbliższą środę 9. maja we Wrocławiu podczas pierwszego meczu finałowego Ekstraklasy.

Komentarz redakcji:
Dziubek nie zaklinaj rzeczywistości. To słaby występ i dobrze o tym wiesz! To, że bronisz dziewczyn to wspaniałe. Jesteście prwdziwym teamem. Cały polski tenis stołowy powinien wyciągnąć wnioski z bardzo słabego występu Polaków i Polek na mistrzostwach. Potrzebne są zmiany.
Z.S

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

włóczykij / 11.05.2018

Jesteście prawdziwym teamem ,szkoda że składającym się z trenera i dwóch zawodniczek

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku