Gorący news

Promocja świąteczno-noworoczna: tutaj.

 

Jedna z atrakcyjnych ofert na www.ustefiego.pl

 

<

Wspomnienia na łamach time-out

Widząc jakim zainteresowaniem cieszą się wspomnienia Zbyszka Liszewskiego publikowane na naszych łamach – zapraszamy i innych do współpracy. Piszcie do nas, niech inni przeżyją te historie, którymi wy żyjecie. Niech wasze wspomnienia, ważne dla was, wpłyną i na innych.

Image

Dzielmy się kawałkami naszej wspólnej pingpongowej historii.

Każda ciekawa historia będzie opublikowana. Chcemy w ten sposób uchronić i zachować trochę informacji o tym czym żyli ludzie tenisa stołowego w Polsce. Pragniemy jednak, aby to były opowieści autentyczne i czegoś uczące. Musimy pamiętać, że historia tenisa stołowego nie zaczęła się miesiąc, czy rok temu. To ciąg zdarzeń ciągnących się na przestrzeni wielu dziesiątek lat. Wiele tysięcy ludzi związało swoje losy z tenisem stołowym, a jak mało o tym tak naprawdę wie dzisiejsza generacja.

Przy wyborze prac do publikacji będziemy się kierować wyłącznie wartością historyczną materiałów. Zależy nam również na tym, by nadesłane prace miały twórczy i edukacyjny charakter.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru materiałów do publikacji.

www.time-out.pl

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku