Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

www.ustefiego.pl – tenis stołowy – nietypowe życzenia – informacje – oferta – newsy ze świata tenisa stołowego

Witamy

Na początku naszej wiadomości pragniemy życzyć Państwu z okazji Nowego Roku 2022 życzenia trochę nietypowe.

Otóż życzymy Państwu wbrew szalejącej pandemii jeszcze więcej ruchu z rakietką do tenisa stołowego w ręku.

Tenis stołowy to świetny sposób na rekreację i odsapnięcie od trosk dnia codziennego.

To zarazem utrzymywanie swojego ciałą nie tylko w kondycji fizycznej, ale i psychicznej.

Oto kilka naszych propozycji:

1. Promocja świąteczno-noworoczna ważna do końca stycznia tego roku lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze wiele produktów jest dostępnych.

Promocja świąteczno-noworoczna do tenisa stołowego – uStefiego.pl

2. Roboty do tenisa stołowego. Do każdego zakupionego robota obojętnie w jakiej opcji dokladamy karton świetnej jakości piłek treningowych oraz ciekawy artykuł o znaczeniu robota w tenisie stołowym.

Tenis stołowy – sklep internetowy uStefiego.pl

3. Promocja obozu tenisa stołowego w Brzegu Dolnym 

Termin:25.07- 03.08.2022

Koszt całkowity wyniesie 2299.00 zł.

Dla pierwszych 5 osób, którzy się zgłoszą przewidziana jest zniżka do kwoty 1899.00 zł.

Dla grup zorganizowanych – do negocjacji

Kwotę 1899.00 zł trzeba przelać na podane niżej konto z dopiskiem promocja.

PKO BP SA o/1 w Tczewie   

Zbigniew Stefański                                                       

nr.93102019090000350201225820

Uwaga: decyduje data wykonania przelewu.

W wypadku rezygnacji z udziału w obozie potrącona bedzie kwota 400.00 zł kosztów organzacyjnych.

W przypadku nie odbycia się obozu z winy organizatora, bądź przyczyn niezależnych od organizatora kwota będzie zwrócona w 100%.

Do zobaczenia!

4. Promocja z okazji zamówienia nr.1000 za pomocą naszego sklepu internetowego.

Czekają specjalne nagrody na najbliższe 10 zamówień dokone metodą przedpłaty w wysokości 100% sumy zamówienia. I to nie byle jakie…
– na zamówienie powyżej 200.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez nas produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 25.00 zł.
uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

– na zamówienie powyżej 400.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez nas produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 50.00 zł.

uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

– na zamówienie powyżej 800.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez nas produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 100.00 zł.

uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

– na zamówienie powyżej 1500.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez nas produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 150.00 zł.

uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.
– na zamówienie powyżej 2000.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez klienta produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 150.00 zł.
uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

– na zamówienie powyżej 3000.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez klienta produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 200.00 zł.

uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.
– na zamówienie powyżej 4000.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez klienta produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 250.00 zł.
uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

– na zamówienie powyżej 5000.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez klienta produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 300.00 zł.

uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

– na zamówienie powyżej 10000.00 zł wysyłamy dowolnie wybrane przez klienta produkty dostępne w naszym sklepie w kwocie 400.00 zł.

uwaga: decyduje kolejność wg.daty i godziny,a być może nawet minuty złożonego zamówienia.

 5. ZESTAW GEWO Z POKROWCEM 8 RAKIETY ŚWIATA RANKINGU ITTF-U (U13) FAUSTYNY STEFAŃSKIEJ

Zestaw Gewo z pokrowcem 8 rakiety świata rankingu ITTF-u (U13) Faustyny Stefańskiej
Faustyna Stefańska w dniu 31.12.2021 ukończyła w kategorii U13 dziewcząt sezon z 8 miejscem na świecie wg.rankingu ITTf-u. Był też czas, gdy była już na 6 miejscu na świecie. W międzyczasie podpisała 2-letnią umowę sprzętową z firmą Gewo po wcześniejszej wieloletniej umowie z firmą JOOLA. Wiązało to się ze zmianą sprzętu do grania. Po gorącym czasie poszukiwań zaowocowało to znalezieniem deski i okładzin odpowiadających wymaganiom Faustyny. Oferujemy efekt naszych poszukiwań: zestaw Gewo: deska + okładzina forhendowa Gewo Nexxus XT Pro 50 Hard, max + okładzina bekhendowa Nexxus EL Pro 50 Hard, 2.0 mm + pokrowiec GEWO Black-X podwójny O desce:nowość roku 2021. Deska złożona z 7 warstw złożonych z wysokiej jakości składników takich jak Carbon, czy Aramid połączonych z warstwami drewna. Powoduje to bardzo dużą szybkość uderzanych piłek, stabilność deski i bardzo dobre czucie. Powiększony Sweet-Spot daje większą pewność uderzeń. Deska przeznaczona dla graczy ofensywnych zarówno dobrze czujacych sie blisko stołu jak i w półdystansie. Szybkość: 97 Kontrola: 85 Ciężar: 85g O okladzinie forhendowej: nowość roku 2019. Nowa seria okładzin z rodzimy Gewo Nexxus niemieckiego producenta. Nowy produkt wg.producenta został ulepszony z myślą o lepszych osiągach w grze piłkami plastikowymi. Pierwsze tego typu okładzinybyły robione wg.technologii miękkiej powierzchnii okładziny. Jednak zarzucono to i najnowszym trendem są okładziny w bardzo twardą powierzchnią górną. Takim produktem jest ta okładzina. Przeznaczona dla graczy grających szybko, bardzo mocno i blisko stołu. Tor lotu piłki płaski. Parametry wg.producenta: Tempo: 132 Kontrola: 85 Rotacja: 121 Przeznaczenie: off++ Rodzaj okładziny: gładka Rodzaj podkładu: twardy+. O okładzinie bekhendowej: mowość roku 2019. Nowa seria okładzin z rodzimy Gewo Nexxus niemieckiego producenta. Nowy produkt wg.producenta został ulepszony z myślą o lepszych osiągach w grze piłkami plastikowymi. Pierwsze tego typu okładzinybyły robione wg.technologii miękkiej powierzchnii okładziny. Jednak zarzucono to i najnowszym trendem są okładziny w bardzo twardą powierzchnią górną. Takim produktem jest ta okładzina. Przeznaczona dla graczy grających szybko, silnie i blisko stołu. Tor lotu piłki płaski. Parametry wg.producenta: Tempo: 130 Kontrola: 87 Rotacja: 125 Przeznaczenie: off++ Rodzaj okładziny: gładka Rodzaj podkładu: twardy. O pokrowcu: podwójny pokrowiec na 2 rakietki i inne drobiazgi w czerni na zewnątrz, a w kolorze niebieskim wewnątrz. Z przodu mała kieszonka zamykana na zamek błyskawiczny.Niebieskie, okrągłe logo firmy. Wymiary: 31 x 22 x 8 cm, kolor czarny, wewnątrz niiebieski. Materiał: 600 d x 300 d poliester, z tyłu PVC + poliester wewnątrz: 150 d.

 6.ZOSIA I FAUSTYNA STEFAŃSKA PONOWNIE W KADRACH NARODOWYCH NIEMIEC

Zosia i Faustyna Stefańska ponownie w kadrach narodowych Niemiec Obydwie córki właściciela sklepu i portalu internetowegoo www.time-out.pl zostały powołane do kadr narodowych naszego zachodniego sąsiada. Zosia w kategorii juniorek, a Faustyna w kategorii kadetek. Ponadto w kadrze narodowej juniorek znalazła się córka znanego w Polsce Andrzeja Kaima Laura Kaim.
7. Leguano – bose buty
Made in Germany. Cały proces technologiczno-produkcyjny odbywa się na terenie Niemiec.Najwyższa jakość wykonania. Uwaga: buty szyte ręcznie przez specjalnie do tego wyszkolonych pracowników. Firma ma własną halę produkcyjną i opatentowaną linie technologiczną. Absolutna rewolucja w świecie butów. Także sportowych i powszechnego użytku.Tzw.Barfuss Schuhe (przetł. dosłownie na polski znaczy dosłownie but jak na bosaka) to zupełnie inny wymiar w produkcji i technologii butów. I to naprawdę. Nie wiedzieliśmy, że mając buty na stopie można się czuć jak bez butów… Szczegóły niebawem. Numeracja EUR. Dostępne numery 36-47. Już niebawem na rynku pojawią się inne modele butów m.in szeroko zapowiadany but jeszcze lepiej przystosowany do gry w tenisa stołowego.
8. Rubryka: Zbyszek Stefański poleca to produkty przeze mnie osobiście przetestowane i polecane. Nic więcej, nic ująć.
9. Zestawy firmy Gewo – dostępne i niezwykle atrakcyjne cenowo
Zestaw Gewo:spódniczka Gewo Mira + koszulka Gewo Murano – wyjątkowa okazja i Zestaw Gewo:koszulka Teramo + spodenki Gewo Lagon – wyjątkowa okazja
Zestaw Gewo:spódniczka Gewo Mira + koszulka Gewo Murano - wyjątkowa okazja
 10. Rubryka: wyjątkowe okazje. Tak to prawda….
www.ustefiego.pl

Grüsse / pozdrawiamy

 

———————————————————————————————————————————————————

TT Schule Stefanski – Zbigniew Stefański

Tel.+4949197969712. H.+491736992710

Tel. +48507930011, +48587126281

www.ustefiego.pl  – sklep do tenisa stołowego

www.time-out.pl – portal o tenisie stołowym

Profil na Facebooku

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku