Gorący news

Obóz w Polsce się odbył! Do zobaczenia za rok, a może na jesieni…? Czytaj więcej: tutaj.

Bino, Zbyszek i Marek

 

 

<

Wygramy


Już we wtorek, 26 września w Rzeszowie, reprezentacja Polski seniorów zmierzy się w meczu eliminacyjnym DME z Węgrami.

Image

W pierwszym meczu rozegranym rok temu na Węgrzech, Polacy wygrali 3-1. Wtorkowy mecz jest bardzo ważny dla Polaków. Przedłuża nadzieję na zajęcie drugiego miejsca w grupie, co z kolei zaprocentuje lepszym rozstawieniem na DME.

Nasi zawodnicy mają za sobą męczące dni. Bartosz Such i Wang Zeng Yi wrócili niedawno z Chin, Lucjan Błaszczyk po Pro Tourze w Chinach poleciał na bardzo udany dla siebie Pro Tour do Japonii, i dopiero w poniedziałek przyleci do Polski. Daniel Górak już od kilku dni jest w Polsce.
Cała kadra spotyka się jutro w Rzeszowie, gdzie przez dwa dni będzie się przygotowywać do meczu. Z czterech naszych zawodników trener Dryszel wybierze trzech, którzy zagrają w meczu. Niewiadomą jest, kto, obok Lucka, przewidziany będzie do dwóch gier singlowych. Tego dowiemy się zapewne dopiero we wtorek.

Czy i tym razem wygramy oraz o ogólne samopoczucie zapytałem samych zawodników:

Bartosz Such : Jesteśmy nastawieni bojowo, ja dziś trochę zdrowotnie niedomagam, ale to przejściowe. Na mecz będę zdrowy. Liczymy na zwycięstwo, mnie osobiście najgorzej gra się z Pazsym, przegrałem z nim parę razy, ale nawet gdybym trafił na niego, to może w końcu go pokonam.

Wang Zeng Yi: Po długim i męczącym powrocie z Chin odpoczywałem jeden dzień, potem zacząłem normalne treningi i zagrałem mecz ligowy w Ostródzie. Czuję trochę zmęczenie, ale jestem pewny, że do meczu będę gotowy na 100 %. Jesteśmy wszyscy przygotowani do walki, o wyniku ciężko mówić, najważniejsze abyśmy wygrali.

Daniel Górak: Do Polski przyleciałem już w czwartek nocą, od piątku zacząłem treninigi w Bronowiance Kraków, jutro razem z Bartkiem, który przylatuje do Krakowa jedziemy do Rzeszowa. Będziemy chcieli wygrać, to bardzo ważny mecz dla nas. Każdy z nas zrobi wszystko abyśmy cieszyli się ze zwycięstwa. Z którym z Węgrów chciałbym zagrać? Niekoniecznie z Jakabem czy Pazsym, bo ostatnio z nimi przegrałem, choć z Pazsym bardzo minimalnie. Co do Zwickla i Fazekasza to nie przypominam sobie porażek z nimi odkąd jestem seniorem więc pasowaliby mi bardziej.

Jak widać, nastroje w polskiej ekipie są znakomite. Poza tym mecz odbędzie się u nas, co daje nam jeszcze przewagę publiczności. Nie ukrywa tego faktu Bartosz Such: Słyszałem, że jak grały dziewczyny to atmosfera była wspaniała. Mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo i przy dopingu wspaniałej publiczności uda nam się wygrać ten mecz. A tych którzy nie będą mogli oglądać meczu proszę aby trzymali za nas kciuki.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku