Gorący news

Zapraszamy do świąteczno-noworocznych promocji. Wszystko znajdziecie Państwo: TUTAJ

Czego tu nie ma…Okładziny, deski, roboty, ubrania…

Czas promocji i produktów ograniczony i w różnym czasie.

Dodatkowo: informacja o Międzynarodowym Obozie Szkoleniowym Brzeg Dolny 2019.

www.ustefiego.pl

 

 

 

<

Zapraszamy na mecz LM. Jan Ove Waldner w Polsce!


W ramach rozgrywek Ligi Mistrzów w Tenisie Stołowym już w najbliższą niedzielę 21 grudnia 2008 r. gościć będziemy w Polsce zespół TTC Rhön-Sprudel Fulda-Maberzell. Liderem i jednocześnie najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem klubu z Niemiec jest szwedzki zawodnik Jan Ove Waldner.

Image

W Chinach, gdzie tenis stołowy jest dyscypliną narodową, jest najbardziej znanym Szwedem i oprócz Michaela Jordana najbardziej rozpoznawanym sportowcem.

Podczas szóstego z serii meczów Ligi Mistrzów grupy „D” zespół z Niemiec zmierzy się w meczu rewanżowym z rewelacją tegorocznych rozgrywek polskim zespołem Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

Polski zespół na razie jako pierwszy i jedyny w historii tych prestiżowych rozgrywek jako beniaminek wygrał wszystkie dotychczasowe mecze w grupie czym sprawił nielada sensację. W drodze po dotychczasowy sukces polski zespół pokonał takie sławy światowego Tenisa Stołowego jak francuski FC Levallois (dwukrotnego triumfatora tych rozgrywek) czy też hiszpański CTM Cajagranada (w której gra obecny v-ce mistrz Europy i 6- zawodnik świata w rankingu ITTF). Pierwszy mecz z niemiecką drużyną Polacy wygrali na wyjeździe (1:3).

Dla zespołu Bogoria Grodzisk Mazowiecki to tylko mecz o prestiż, dla zespołu TTC Fulda-Maberzell to mecz o wszystko. Jeśli zdołają pokonać polski zespół w ich hali zwanej „Copa Cabana” utrzymają szanse na awans z grupy. W pojedynku korespondencyjnym Niemcy walczą z hiszpańskim CTM Cajagranada, który zagra mecz z walczącym już tylko o francuskim FC Levallois.

Spotkanie zapowiada się interesująco, jak mówi prezes Bogoria Grodzisk Mazowiecki Pan Dariusz Szumacher: „ Interesuje nas tylko wygrana, chcemy podtrzymać passę zwycięstw i przypieczętować naszą pozycję w grupie.” Warto podkreślić, że takim samym osiągiem jak Polacy, mogą pochwalić się tylko potentaci światowego Tenisa Stołowego czyli drużyna uznawana za jedną z najsilniejszych na świecie belgijska Royal Villette Charleroi.

Mecz odbędzie się 21 grudnia 2008 r. W hali przy ul. Westfala 3 w Grodzisku Mazowieckim.

Organizatorzy zapraszają już na godz. 11.00. Przed meczem Ligi Mistrzów, planowany jest pojedynek gwiazd z udziałem gwiazd polskiego sportu, konkursy z nagrodami oraz licytacja charytatywna.

Więcej informacji na www.MarkLaw.pl

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku