Gorący news

Promocja świąteczno-noworoczna: tutaj.

 

Jedna z atrakcyjnych ofert na www.ustefiego.pl

 

<

100.000 gości!


Dzisiaj – 20.04.2007 o godz. 8.23 odwiedził nas stutysięczny gość. Ciesząc się z tak dużej, życzliwej nam rodziny internautów jesteśmy też coraz bardziej świadomi ciążącej na nas odpowiedzialności. Co na początku było hobby i rozrywką, teraz staje się powoli czymś poważniejszym.

Image

Zaczęliśmy działalność w połowie października 2006 roku. Stało się to w wyniku mojego spotkania po latach z Rafałem Kurowskim i jego żoną, przy okazji baraży o 2 Bundesligę.

Pomysł założenia takiej strony chodził mi po głowie od dawna. Okazało się, że Rafał i Ivo mieli podobne przemyślenia. Od słowa do słowa postanowiliśmy naszą wspólną ideę wcielić w życie. Zadebiutowaliśmy po niespełna 4 miesiącach.

Każde z nas wnosi coś innego na stronę. Rafał świeże, nowoczesne spojrzenie na tenis stołowy, ja moje już niemałe doświadczenie zawodnicze i trenerskie, Ivo nadaje temu kształt i oprawę.

Widzimy, że powoli spotykamy się z dużą sympatią odwiedzających nas miłośników tenisa stołowego. Może nie mamy 5-10 newsów dziennie, ale jak coś ukazuje się na stronie to ma w sobie konkretną treść. Jest to wynikiem rzetelności z jaką przygotowujemy każdy materiał.

Nie mamy zbyt wielu newsów wynikowych. To robią inne (i bardzo dobrze) strony. My koncentrujemy się na publicystyce, sprawach szkoleniowych i rzeczywistych problemach polskiego tenisa stołowego. Jeździmy też tam, gdzie grany jest tenis stołowy na najwyższym światowym poziomie i staramy się jak najwierniej oddawać panującą na takich imprezach atmosferę. Chętnie rozmawiamy też z kadrowiczami, trenerami i najlepszymi zawodnikami Europy.

Życzcie nam wytrwałości, odwagi i głowy, a raczej głów pełnych pomysłów.

Zbyszek, Rafał, Ivo

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku