<

Wiktoria Wróbel czwarta…

Tegoroczna mistrzyni Polski żaczek Wiktoria Wróbel wywalczyła czwarte miejsce w międzynarodowym turnieju Euro Mini Champs. W meczu o trzecie miejsce uległa Niemce Annett Kaufmann 0:3 (6,4,13). Turniej rozegrany został w dniach 25 – 27 sierpnia br. we francuskim Schiltigheim.

W turnieju gry pojedynczej barw Polski bronili: Emilia Skuba, Wiktoria Wróbel i Alan Kulczycki.

W Schiltigheim Wiktoria Wróbel i Alan Kulczycki turniej rozpoczęli od łatwych zwycięstw w trzyetapowym turnieju grupowym. W fazie pucharowej w walce o miejsce w czołowej „16” podopieczny Szymona Kulczyckiego musiał uznać wyższość ukraińskiego zawodnika Artem Ovchynnnikov (2:3). W tej samej fazie rozgrywek wychowanka LTSR Buczek pokonała 3:2 reprezentantkę gospodarzy Clarę Collinet.

W dalszych rundach gry o miejsca Alan Kulczycki nie dał szans Rosjaninowi Ivanowi Kondratev oraz dwóm Francuzom Antoine Attimon, Romain Caudoux. W finale gry o 17 miejsce przyszło mu się zmierzyć z Maheidine Bella, którego pokonał pewnie w trzech setach (9,6,3). Sloty i automaty do gier przyciągają uwagę graczy przede wszystkim swoją różnorodnością tematyczną. Mogą odgrywać historie związane z piratami, sportem, zwierzętami, owocami, fantazją, przygodą, historią i tak dalej. Ważne jest, aby wybrać to, co najlepiej pasuje do Twojego serca i natychmiast rozpocząć proces – fascynujący i niezapomniany. Gra na automatach nie pozostawi Cię bez wygranej. Gry hazardowe w kasynach online są dostępne dla graczy online przez całą dobę. Zdecyduj się na swoje zakłady i zacznij grać za pieniądze lub za darmo.

Z kolei Wiktoria Wróbel w kolejnej rundzie pokonała Białorusinkę Ulyana Miashchanskaya, a następnie Niemkę Jele Stortz. W walce o finał przegrała z turniejową jedynką reprezentantką Walii Anna Hursey 3:0 (5,4,8). W meczu o 3 miejsce najlepsza polska żaczka musiała uznać wyższość młodej niemieckiej nadziei tenisa stołowego Annett Kaufmann.

Emilia Skuba w rywalizacji dziewcząt urodzonych w 2005 roku zakończyła rywalizację na 5 miejscu w turnieju pocieszenia.

Łącznie w turnieju Euro Mini Champ’s wystartowało 370 zawodniczek i zawodników z 32 krajów z całej Europy.