Gorący news

Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego i internetowego www.ustefiego.pl

 

<

Dawid Jadam i Natalia Bogdanowicz wygrali 3. Grand Prix Polski młodzików i młodziczek

źródło: www.pzts.pl


Dawid Jadam (Kolping Jarosław) i Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) wygrali 3. Grand Prix Polski młodzików i młodziczek w tenisie stołowym. Turniej od piątku do niedzieli rozgrywany był w Sępólnie Krajeńskim.

Rozstawiony z „jedynką” Dawid Jadam w pojedynku finałowym pokonał Artura Gromka (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:1. Na najniższym stopniu podium start w zawodach w Sępólnie Krajeńskim zakończyli Rafał Formela (MRKS Gdańsk) i Marcel Błaszczyk (Dwójka Rawa Mazowiecka). Pierwszy w półfinale uległ Jadamowi, a drugi przegrał z Gromkiem.

Rywalizację w gronie młodziczek wygrała Natalia Bogdanowicz z Warmii Lidzbark Warmiński. W finale tenisistka stołowa z Warmii i Mazur pokonała najwyżej rozstawioną zawodniczkę w imprezie – Natalię Gaworską (KU AZS UE Wrocław) 3:1. Brązowe medale 3. Grand Prix Polski młodziczek wywalczyły Zofia Śliwka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Karolina Hołda (MKS Emdek Bydgoszcz).

Teraz przed najlepszymi młodzikami i młodziczkami w naszym kraju Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików, które w dniach 8-10. maja odbędą się w Krośnie.

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – eliminacje
Młodzicy – eliminacje

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku