Gorący news

Promocja Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny 2020: tutaj

Sala wrze

<

DME: bardzo mocni rywale Polaków na koniec przygotowań

źródło: www.pzts.pl

Już 13 września w hali Luksemburg-Kirchberg rozpoczną się Drużynowe Mistrzostwa Europy. Na finiszu przygotowań do turnieju Biało-Czerwoni mają bardzo wymagających rywali z kontynentu.

W składzie reprezentacji Polski są – Marek Badowski, Jakub Dyjas, Robert Floras, Daniel Górak, Wang Zeng Yi oraz Natalia Bajor, Katarzyna Grzybowska-Franc, Klaudia Kusińska, Li Qian i Natalia Partyka.

– Od 3 do 11 września kadra kobiet prowadzona przez trenera Michała Dziubańskiego przebywać będzie na obozie w Gdańsku. Trenować tam będą także Rumunki w najsilniejszym składzie, a także doświadczona Kinga Stefańska, defensorka Dominika Wołowiec i młoda Chinka z Bronowianki Kraków Zhao Ziji. To jest bardzo silna obsada – mówi dyrektor sportowy PZTS Stefan Dryszel.

Od najbliższego poniedziałku męska reprezentacja trenera Tomasza Krzeszewskiego trenować będzie natomiast w niemieckim Saarbrucken.

– Razem z Polakami do zawodów mistrzowskich przygotowywać się będzie również Portugalczyk Tiago Apolonia oraz reprezentacje Białorusi i Słowenii. To także dobre rozwiązanie – dodał były selekcjoner drużyny narodowej.

Polacy w Drużynowych Mistrzostwach Europy wylosowali Francję, Rumunię i Ukrainę, a Polki zagrają z Francją, Rosją i Białorusią.

Zawody zakończą się w niedzielę 17 września.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku