Gorący news

 Komunikat Międzynarodowego Obozu Szkoleniowego Brzeg Dolny lato (29.07 – 07.08.2021): tutaj 

Sala wrze

 

 

<

Dobór sprzętu

z cyklu krótko i na temat

Odwieczne pytanie: jak sobie dobrać odopowiedni sprzęt?

Na tej stronie pisano o tym wielokrotnie.

Jest nawet sprzedaży broszura na ten temat.

Dam wam jedną złotą radę:

Najpierw wybierzcie odpowiednią deskę, a potem dopasowujcie do niej okładziny.

Nie odwrotnie…

Zbyszek Stefański

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze

Wyjadacz / 30.08.2019

Prosta rada dla grających już na pewnym poziomie, wybierać tańsze deski drewniane, te z dodatkiem karbonu czy zylonu to wg mnie panele bez czucia za duże pieniądze. Najbardziej sprawdzona i pewna deska o optymalnych parametrach to Butterfly Korbel szczególnie oryginalna wersja japońska. Testowałem już ponad 200 desek i zawsze wracam do tej, zdecydowanie najlepsza i najpopularniejsza. Wśród młodych dobrych zawodników z 70-80% nią gra. Z okładzin z kolei unikać drogiego Tenergy i wybrać inne popularne ofensywne okładziny w przystępnej cenie godne uwagi typu MX-P,MX-S,Z1,M1,Maxxx,Rhyzm,Rakza 7. I będzie na pewno dobrze, na taki zestaw nikt jeszcze nie narzekał chyba, że umiejętności ma marne.
A strona rzeczywiście nieczytelna i beznadziejna kompozycja.

Z.S / 11.01.2020

Kompletnie się nie zgadzam. Deska Korbel jest przereklamowana. Znam inne lepsze deski w tym segmencie. Kompletnie nie zauważalna w największym rynku do tenisa stołowego w Europie-Niemczech.

Liu / 18.01.2020

Trener widzę jak polityk opozycji, nie zgadzam się bo nie bo moja racja jest mojsza i tak ma być. Znam deskę Korbel, niedroga, bardzo popularna i uniwersalna, znakomite pierwsze japońskie edycje deski z czarną blachą, te nowe fakt beznadziejne ale tak jak i większość nowych desek (panele bez kontroli) Butterfly i nie tylko.

Stanisław Gdynia / 11.07.2020

Jestem zawodnikiem 50+ gram w piątej ,czwartej lidze południowej wlkp. Gra przy stole jednak mało ataku , więcej gry z kontry. Obecnie długi czop L.S.D. na bedhend . Dysponuje bardzo dobrym serwem na stronie forhendowej. Potrzebuję deski o bardzo dobrej kontroli . I okładziny na forhend o dużej rotacji i kontroli. Proszę o podpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za poświęcony czas.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku