Gorący news

Obóz w Polsce się odbył! Do zobaczenia za rok, a może na jesieni…? Czytaj więcej: tutaj.

Bino, Zbyszek i Marek

 

 

<

IMŚ w Düsseldorfie: w poniedziałek początek gier eliminacyjnych

źródło: www.pzts.pl
Marek Badowski zagra w kwalifikacjach singla oraz w mikście z Klaudią Kusińską – taki jest plan występów Polaków w 1 dniu Indywidualnych Mistrzostw Świata w Düsseldorfie. Turniej rozpoczyna się w poniedziałek i potrwa do 5 czerwca.

W eliminacyjnej grupie 48 Marek Badowski zagra jutro o g. 12:15 z Andi Kolą (Albania) i o 17:15 z Matthew Hetheringtonem (Nowa Zelandia). We wtorek o 13:15 rywalem Wicemistrza Polski, który po tym sezonie odchodzi z Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszczy do Unii-AZS AWFiS Gdańsk, będzie Eric Glod (Luksemburg).

Pozostali Polacy – Li Qian, Katarzyna Grzybowska-Franc, Natalia Partyka, Klaudia Kusińska, Wang Zeng Yi, Daniel Górak i Jakub Dyjas nie biorą udziału w pierwszej części rywalizacji w grze pojedynczej.

W poniedziałek zobaczymy Biało-Czerwonych również w mikście. Już o g. 10:30 Marek Badowski i Klaudia Kusińska zagrają z urugwajską parą Gonzalo Lorenzotti/Maria Lorenzotti.

Do miksta zgłoszeni są też Kuba Dyjas i Katarzyna Grzybowska-Franc.

W 2015 roku w Suzhou (Chiny) brązowy medal zdobył polsko-holenderski debel Li Qian/Li Jie. Teraz te zawodniczki znów zagrają razem. W grze podwójnej rywalizować będą również Wicemistrzowie Europy Jakub Dyjas i Daniel Górak, Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka oraz Wang Zeng Yi, które partnerem jest Serb Aleksandar Karaksević.

Odnośniki zewnętrzne

1. Indywidualne Mistrzostwa Świata – program i wyniki gier
2. Indywidualne Mistrzostwa Świata – transmisja internetowa

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i bądź zawsze na bieżąco

O nas

Portal www.time-out.pl powstał w głowie 2 osób Zbyszka Stefańskiego i Rafała Kurowskiego. Nie udało mi się ustalić dokładnej daty rozpoczęcia naszej działalności. ale po kolei....
Czytaj więcej

Na skróty

Facebook

Znajdź nas na Facebooku